Musick Magazine

Metal Magazine

Rusza konkurs “Muzyka do Nakręcenia”

“Muzyka do nakręcenia” to konkurs dla muzyków i filmowców oraz ich fanów. Na platformie NuPlays.pl muzycy zgłaszają utwory, a fani wybiorą ten, do którego zostanie nakręcony teledysk przez ekipę filmowców. Teledysk zostanie zrealizowany w czasie czterodniowych warsztatów na Festiwalu Audiowizje, a jego premiera będzie miała miejsce w serwisie Onet.pl. Patronem medialnym konkursu jest Musick Magazine.

Jak podkreśla organizator konkursu platforma NuPlays.pl projekt ma pokazać możliwości, jakie daje współpraca pomiędzy muzykami, a profesjonalnymi filmowcami i specjalistami sztuk wizualnych. Zdaniem organizatorów muzyka w parze z wizją mają o wiele większą siłę rażenia. Organizatorzy przekonują do sięgania po nowe środki wyrazu, szukania nowych inspiracji, przesuwania granic zarówno poszczególnych gatunków sztuki, jak i osobistych, artystycznych ambicji. Projekt jest organizowany wraz z serwisem TLUMTLUM.pl, kojarzącym twórców filmowych i marki.

Redakcja Musick Magazine zachęca wszystkie zespoły do konkursowych zgłoszeń. Nagrodą dla zwycięzcy będzie wywiad w papierowej odsłonie Musick Magazine.

Więcej informacji o konkursie : klik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *