Musick Magazine

Metal Magazine

Musick Magazine 1/2014

Do sprzedaży trafił nowy numer najpopularniejszej gazety skierowanej do maniaków ciężkich brzmień – Musick Magazine. Na 88 profesjonalnie zadrukowanych stronach można będzie znaleźć dziesiątki ciekawych rozmów, recenzji i felietonów.

Tematem przewodnim nowego numeru publikacji jest Adam “Nergal” Darski, który w szczerych słowach opowiada o kulisach powstawania albumu “The Satanist” dowodzonej przez siebie grupy BEHEMOTH, ale nie tylko. Honoru polskiej sceny broni również enigmatyczny projekt MOROWE, który świętuje premierę nowego krążka, zatytułowanego nie mniej tajemniczo “S”.

Wielki świat reprezentują: amerykańscy psychopaci z RED FANG, brazylijscy weterani z SEPULTURY, równie zasłużeni Jankesi z DEICIDE oraz MONSTER MAGNET. Obchodzący właśnie 25-lecie istnienia Anglicy z PARADISE LOST wracają wspomnieniami do swoich początków, a świeża krew objawia się pod postacią BÖLZER, OBLITERATION, GRAVE MISMA i NOCTURNAL GRAVES.

Trochę inne, ale równie intrygujące brzmienia to CHELSEA WOLFE, Ihsahn (EMPEROR), IMPERIAL STATE ELECTRIC, CALIBAN, OBSCURE SPHINX, IN SOLITUDE, MORD`A`STIGMATA, a także nasz rodak Igor Gwadera.

W numerze znalazły się również rozmowy z: KAMPFAR, HAIL OF BULLETS, BLACK ALTAR, CREPUSCULUM, TEMPLE OF BAAL, EVIL MACHINE, OTARGOS, SVART CROWN i IZEGRIM.

Część publicystyczną wypełniają felietony “Pod pręgierzem decybeli”, “Na południe od nieba” i “Ekstremalne zmyśli”, a wisienką na torcie jest obszerne podsumowanie 2013 roku.

Do numeru dołączona jest płyta CD “Budząc umarłych” cz.5 na której swoje nagrania prezentują: Eternal Rot, Black Altar, Raus!, Loathing, Maggoth, Kaoskult, Visions of Tondal, Cornada, Blacksnake, Martyrdoom, Enslavement, Hell Patrol, Turpista

Musick Magazine nr 6 kupicie za pośrednictwem Allegro, a od przyszłego tygodnia w wysyłkowych dystrybucjach: Pagan Records, Witching Hour, Selfmadegod, sklepach muzycznych MetalShop w Krakowie, All w Katowicach i salonach Empik w całym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *