Musick Magazine

Metal Magazine

Musick Magazine 3/2013

Do sprzedaży trafił właśnie szósty numer najlepszej polskiej publikacji traktującej o ciężkiej muzyce – Musick Magazine.

Creme de la creme numeru są rozmowy z reaktywowanym niedawno Carcass i jadącym na (coraz mniej) blackmetalowej fali Watain. Ponadto znajdziecie wywiady z: mistycznymi Szwedami z Cult of Luna, blackmetalową Gehenna, wikingami z Amon Amarth, thrasherami z Death Angel, Annihilator, Power Trip czy odkrywającymi nowe karty Baroness, Exhumed, Ulcerate, All Pigs Must Die, Satan, Bombus, Locrian i Oranssi Pazuzu. Znajdziecie również rozmowy ze starymi wygami z Pentagram i EyeHateGod.

Polską scenę reprezentują tym razem Blindead,Trupia Czaszka, Graveland, Voidhanger, TT, The Dead Goats i Lux Occulta/Morowe ? w tym przypadku jako jedyni publikujemy wyjątkową rozmowę, jaką przeprowadzili ze sobą liderzy tych dwóch nietuzinkowych zespołów. Nie za brakło miejsca na stałe rubryki: “Na południe od nieba”, “Pod pręgierzem decybeli” i “Ekstremalne zmyśli”. Do tego cała masa ostrych recenzji i obszerne relacje z letnich festiwali. To jednak nie wszystko, bo do gazety dołączona jest gratisowa płyta CD, czyli 4. część kompilacji “Budząc umarłych”, na której swoje nagrania prezentują: Nihilosaur, Aggressor, Evil Machine, Bisect, Remus, Metaliator, Repulsor, Hellride, Hateera, Thunderwar, Dahaca, Steel Habit i TT.

Musick Magazine jest dostępny na aukcji Allegro oraz w dystrybucjach: Pagan Records, Witching Hour, Selfmadegod, sklepach muzycznych All/Katowice i MetalShop/Kraków i salonach prasowych w całym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *