Musick Magazine

Metal Magazine

Musick Magazine 1/2013

Do sprzedaży trafił już nowy numer Musick Magazine!

Gwoździem numeru jest spektakularnie powracający na scenę mistrz dźwiękowego horroru ? King Diamond, który właśnie na łamach Musick Magazine udzielił pierwszego od dekady wywiadu dla polskich mediów. Opowiada w nim o pomysłach na nową płytę, chorobie, duchach.

Specjalnie dla Musick Magazine Piotr Wiwczarek opowiedział o jednym z ciekawszych okresów kariery zespołu Vader, a świeżą krew podziemia reprezentuje tajemnicza grupa Cultes des Ghoules w jednym z bardzo nielicznych wywiadów, udzielonych po premierze nowej płyty. Z list przebojów spogląda na nas będący nieustannie na fali progresywny Riverside, a annały historii odkurzamy w drugiej części jubileuszowego artykułu o Pagan Records.

Wielki świat poznajemy dzięki rozmowom z Anthrax, Tomahawk, Darkthrone, Hypocrisy, Voivod, Rotting Christ, Incantation, Audrey Horne, Isis, Pig Destroyer, Aluk Todolo i Devourment. Świeżo reaktywowana legenda fińskiego podziemia Convulse przypomina o sobie w obszernej i szczerej rozmowie, a kontrowersyjnemu wokaliście Peterowi Djorvingowi (ex-The Haunted) każemy odwiedzić konfesjonał i wyznać wszystkie swoje grzechy. To jeszcze nie koniec atrakcji, bo scenę black- i deathmetalową reprezentują: Medico Peste, Anaal Nathrakh, Hate, Necrowretch, Koldbrann, Denial of God, Grand Supreme Blood Court i Gortal. Całość na 88 stronach.

Do numeru dołączona jest płyta kompilacyjna ?Budząc zmarłych?, prezentująca najciekawsze podziemne zespoły: Elizabeth, Black Altar, Crepusculum, Ars Macabra, Desolator, Godbite, Deathstorm, Dysphoria, Dormant Ordeal, Ruined Existence, Collision, Another Born, Ethelyn, TT

Wśród osób, które zamówią nowy numer bezpośrednio od nas (po szczegóły piszcie na adres: info@musickmagazine.pl) rozlosujemy specjalną nagrodę-pakiet na który składają się: winylowa edycja ?To Hell With God? Deicide, koszulka Musick Magazine (rozmiar do wyboru) oraz płyty kompaktowe: ?Deamonolith? Gortal, ?Ascending To Red Heavens? Terminate, ?The Frigid Condition? Different State, ?From Forgotten Worlds? Auroch, ?Emotional Engramm? Maeror Tri i ?Nuclear Nightmare? War-saw

Nr 1/2013 jest dostępny także w Pagan Records, Witching Hour Productions, Selfmadegod Records, Odium Records, salonach Traffic i sklepach muzycznych: ALL w Katowicach oraz Metal Shop w Krakowie.

Wstyd nie sprawdzić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *