Musick Magazine

Metal Magazine

Nowy numer Musick Magazine 3/2014

Wracamy z nowym numerem! Tematem przewodnim jest tym razem jeden z najpopularniejszych obecnie zespołów grających metal – amerykański Mastodon, który niedawno świętował premierę albumu “Once More `Round the Sun”. Tutaj w jednym z nielicznych wywiadów dla polskich mediów muzycy opowiadają o kulisach powstawania tej przełomowej dla zespołu płyty.

Kolejnym mocnym punktem numeru jest rozmowa z tajemniczym M., który stoi za krajowymi projektami Mgła i Kriegsmaschine. Wielki świat reprezentują: Gojira, Ghost BC, powracający na scenę austriacki Abigor, leśno-ekologiczny Wolves in the Throne Room. Fanów bardziej tradycyjnych brzmień rodem ze Skandynawii może zainteresować wywiad z wokalistą Entombed AD, LG Petrovem, który zdecydował się opowiedzieć o zamieszaniu wokół zespołu i jego nadchodzących planach.

Oprócz tego cała masa zespołów z pogranicza ekstremalnego grania: Vader, Arch Enemy, Septic Flesh, Anathema, Beastmilk, Madball, Corruption, a nawet klasycy rodzimej sceny punkrockowej – Inkwizycja. Najmocniejsze brzmienia reprezentują: Dead Congregation, Nunslaughter, Incantation, NecrosChristos, Drowned, Vallenfyre, Genius Ultor i Offence.

To jednak nie koniec atrakcji ? powracając z wakacyjnego letargu szykujemy się do mocno koncertowej jesieni. W selekcji najciekawszych wydarzeń pomoże autorski przewodnik po zaplanowanych na najbliższe miesiące koncertach. Tradycyjnie strony Musick Magazine zapełniają recenzje płyt, relacje oraz kolejne części stałych rubryk ?Pod pręgierzem decybeli? oraz ?Ekstremalne zmyśli?.

Nowy numer możecie już zamawiać w naszym sklepie oraz na aukcji Allegro, a także w salonach Empik oraz wysyłkowych dystrybucjach Pagan Records, Arachnophobia Records i Selfmadegod.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *