Musick Magazine

Metal Magazine

Gojira jednak dwa razy w Polsce

Jak informuje Live Nation Polska, francuscy tytani metalu – Gojira – zagrają w tym roku również w Krakowie, w klubie Kwadrat.

Zespół wystąpi w stolicy Małopolski dzień po występie na Impact Festival. Bilety są już dostępne w sprzedaży!

Gojira, 10 czerwca 2015

Kraków, Klub Kwadrat

bilety w cenie 79zł dostępne są na www.LiveNation.pl i www.stodola.pl

Ostatni album w dorobku Gojiry to L’Enfant Sauvage, który wokalista i gitarzysta grupy Joe Duplantier tak podsumowuje: Ta płyta jest bardzo intensywna. Mamy mnóstwo ognia w naszych umysłach i ciałach i musimy go oddać poprzez muzykę. Jednak nie chcemy nim spalić ludzi. Chcemy, aby wstrząsnął ich głowami.

A tak Joe mówił o swoich fanach podczas poprzedniej wizyty w naszym kraju: Z Polską czujemy bardzo specjalną więź od czasu naszego pierwszego występu tutaj, w klubie Stodoła w 2010. Byliśmy na początku zszokowani wielkością klubu i myśleliśmy, że to za duże miejsce jak na pierwszy koncert w danym kraju. Ale jeszcze bardziej byliśmy zszokowani, jak okazało się że cały klub się wypełnił. Przy pierwszym występie w Polsce nie oczekiwaliśmy czegoś takiego. To był bardzo szczególny występ i od tamtego czasu zawsze przypominamy naszemu agentowi, że przy organizacji trasy musi uwzględnić Polskę. Dziękujemy za Wasze wsparcie i za to, że jesteście tak odjechani na punkcie metalu!

Udowodnijmy, że się nie mylił.

Cały wywiad z Gojirą możecie przeczytać pod tym linkiem: http://www.musickmagazine.pl/archiwa/2270