NOWY NUMER!

Musick Magazine nr 32

Kup w naszym Sklepie lub na Allegro!

Newsletter
Premiera splitu Mitochondrion/Auroch

17 czerwca odbyła się premiera 7-calowego splitu dwóch czołowych ekip kanadyjskiego undergroundu – Mitochondrion i Auroch. EP-ka In Cronian Hour trafiła w Europie do sprzedaży nakładem Hellthrasher Productions.

Materiał jest efektem wieloletniej współpracy obydwu zespołów, działających na co dzień w Vancouver, a aktualnie związanych z kultową wytwórnią Profound Lore Records. Założenie splitu było proste – każda z grup miała za zadanie zmierzyć się z tym samym tekstem, interpretując go na swój sposób w ramach wspólnie obranego konceptu. W efekcie otrzymaliśmy 11 minut monolitycznego death metalowego rytuału, podzielonego na dwie wzajemnie dopełniające się sekcje: Leaden Words Sown + Gilden Words Reaped. Masteringiem całości zajął się Colin Marston (na co dzień basista Gorguts), a oprawę graficzną zaprojektował Antithesis Ignis z Cold Poison Art. Wydawnictwo ukazuje się w formie limitowanego gatefolda w dwóch wersjach kolorystycznych (białej i czarnej).
 
Tracklista:
Strona A: Auroch – Leaden Words Sown
Strona B: Mitochondrion – Gilded Words Reaped

Fizyczne kopie do nabycia w sklepie wydawcy: http://hellthrasher.com/shop/product.php?id_product=3790 http://hellthrasher.com/shop/product.php?id_product=3791