NOWY NUMER!

Dostępny jest już nowy, osiemnasty, numer Musick Magazine!

Kup w naszym Sklepie lub na Allegro!

Newsletter




Castle Party 2015 – START!

Dziś startuje jeden z największych europejskich festiwali muzyki gothic/ebm/electro/dark independent. Mowa oczywiście o Castle Party w Bolkowie. Zapoznajcie się ze szczegółowym programem tegorocznej edycji!

Dziś koncerty w byłym kościele ewangelickim, od jutra ruszają na Zamku. Zapraszamy!

Czwartek:

Kościół – otwarcie – 17.00

17:35 – 18:15 – Carpatian Castle
18:30 – 19:10 – Victorians
19:25 – 20:05 – 1984
20:20 – 21:15 – God’s Bow
21:35 – 22:30 – Skeptical Minds
22:50 – 24:00 – Artrosis
24.00 – 05.00 – ManieK & dMarek – ( More Than A Party Jelenia Góra ) – (ebm, industrial, dark-harsh electro, dark wave, synth-future pop)

Sorento – otwarcie – 21.00

21.00 – 23.00 – DJane Maria Bischof (Gothic Pogo Party) (DE) (post-punk, coldwave, minimal, synthpop)
23.00 – 01.00 – DJ André Angstpop (Angstpop Party / ShockWave Party) (DE) (minimal electronic, coldwave, post-punk, NDW, batcave)
01.00 – 03.00 – DJ M (ShockWave Party / Trashique) (DE) (minimal, wave, 80’s trash batcave)
03.00 – 05.00 – DJ The Ringo (ShockWave Party / Vanity Noire) (Leipzig / DE) (minimal, coldwave, 80′, synth, undergrouNDW, trashpunk)
05.00 – 12.00 – SHOCKWAVE CREW + DJ Woodraf

Hacjenda – otwarcie – 21.00

23:00 – 01:00 – Marand (Gothoteka/Warszawa)
01:00 – 03:00 – K_101 (Achtung! Industrial Tanz/Warszawa)
03:00 – 05:00 – Endżi (Vampiriada & Electrotherapy & Back To Violator/Warszawa)

Piątek:

Kościół – otwarcie – 16.00

16:30 – 17:10 – Shodan
17:25 – 18:15 – Extinct Gods
18:30 – 19:20 – Mord’a’stigmata
19:35 – 20:25 – Thaw
20:40 – 21:50 – Darzamat
22:05 – 23:15 – Hate
23:30 – 01:00 – Serafin – (SDGE Team) – (synth-pop, dark electro, ebm)
01:00 – 02:30 – Rafaelo – (SDGE Team) – (cold wave, dark wave)
02:30 – 05:00 – Betrayal v. Void (Deathcamp Project) – goth rock, industrial, 80s v. post-punk, minimal-synth, cold wave

Sorento – otwarcie – 21.00

21.00 – 23.00 – DJane Moonskin (Ritual Nights) (PL) (darkwave, post-punk, gothic)
23.00 – 01.00 – DJane Novelty (Return To The Batcave / Ian Said Dance!) (PL) (post-punk, coldwave, 80′, shoegaze, minimal-synth)
01.00 – 03.00 – DJ Nephilim (Sanctuary.cz) (CZ) (gothic-rock, post-punk, deathrock)
03.00 – 05.00 – DJ Mss (Return To The Batcave / Bat-Cave.pl) (PL) (post-punk, deathrock, synth-punk)

Hacjenda – otwarcie – 21.00

23:00 – 01:00 – Moherovy (Electrothearpy/Warszawa)
01:00 – 03:00 – Bonus (Alterparty/Poznań)
03:00 – 05:00 – Endżi (Vampiriada & Electrotherapy & Back To Violator/Warszawa)

Zamek – otwarcie – 14:30

16:00 – 16:40 – Digital Angel
17:00 – 17:40 – Już Nie Żyjesz
18:00 – 18:50 – Percival Schuttenbach
19:10 – 20:00 – Antimatter
20:20 – 21:20 – Inkubus Sukkubus
21:45 – 23:05 – Merciful Nuns
23:30 – 01:10 – L’ame Immortelle

Sobota:

Kościół – otwarcie – 14.30

15:30 – 16:10 – Ab Intra
16:25 – 17:05 – Inner Vision Laboratory
17:20 – 18:10 – Hybryds
18:30 – 19:20 – Job Karma
19:40 – 20:50 – Raison d’etre
21:00 – 23:00 – Strefa Halotan
23:00 – 01:00 – Marilyn Rosa & Deev – (Gothic Club Project) – (dark electro)
01:00 – 03:00 – FAN1138 & shaiiboos – (Industrial Unleashed) – (ebm, dark electro, industrial)
03.00 – 05:00 – Alex Hunter & 2Face – (Dark Asylum) – (synth, dark electro, industrial)

Sorento – otwarcie – 21.00

21.00 – 23.00 DJane Krucza (Gothoteka) (PL) (coldwave, post-punk, darkwave, new wave)
23.00 – 01.00 DJane D0ll (Wake The Bats) (SK) (deathrock, post-punk, gothic-rock, wave, synth-electro)
01.00 – 03.00 DJ Eurydice (Classic Goth Memories) (FR) (batcave, deathrock, gothic rock, new wave, heavenly voices)
03.00 – 05.00 DJ Black Ossian (DarkItalia.it) (IT) (darkwave, post-punk, batcave, punk 70′, italian wave)

Hacjenda – otwarcie – 21.00

01:00 – 03:00 – K_101 (Headbanger’s Night/Warszawa)
03:00 – 05:00 – Gothzilla (Vampiriada & Headbanger’s Night/Warszawa)

Zamek – otwarcie – 14:30

16:00 – 16:40 – Weimar
17:00 – 17:40 – Zombina and the Skeletones
18:00 – 18:50 – Heimataerde
19:10 – 20:00 – Rabia Sorda
20:20 – 21:20 – H.EXE
21:45 – 23:05 – Wardruna
23:30 – 01:10 – Paradise Lost

Niedziela:

Kościół – otwarcie – 14.00

14:35 – 15:15 – Tesla Power
15:30 – 16:10 – Shadow System
16:25 – 17:05 – Guilt Trip
17:20 – 18:10 – Cynical Existence
18:25 – 19:15 – Xenturion Prime
19:30 – 20:30 – Essence of Mind
21:00 – 23:30 – Strefa Halotan
23:30 – 02:00 – Gothzilla – (Vampiriada) v. Krucza – (Gothoteka) – (gothic rock, cold wave, alternative)
02:00 – 04:00 – Endżi – (Vampiriada, Electrotherapy) – (dark wave, dark electro)

Sorento – otwarcie – 21.00

21.00 – 23.00 – DJ Demi Mortuus (Sanctuary.cz) (CZ) (post-punk, gothic, coldwave)
23.00 – 01.00 – DJane JadeJune (Dead And Buried / New Dusk) (IT/UK/PL) (synthpop / minimal / coldwave)
01.00 – 03.00 – DJ Lord Nevermore (Dark Music For Bright People) (CH) (post-punk, deathrock, batcave, coldwave)
03.00 – 05.00 – DJ Woodraf (Return To The Batcave / Bat-Cave.pl) (PL) (goth-punk, batcave, coldwave, 80′)

Hacjenda – otwarcie – 21.00

23:00 – 01:00 – Zielu (FC Faith/Łódż)
01:00 – 03:00 – MrEmpath (Vampiriada/Warszawa)
03:00 – 05:00 – Moherovy (Electrotherapy/Warszawa)

Zamek – otwarcie – 14:30

16:00 – 16:40 – Dance On Glass
17:00 – 17:40 – Monica Jeffries
18:00 – 19:00 – Psyche
19:20 – 20:30 – The Frozen Autumn
20:55 – 22:15 – Nachtmahr
22.40 – 00.20 – Juno Reactor