NOWY NUMER!

Musick Magazine 1/2018

Kup w naszym Sklepie lub na Allegro!

Newsletter
Saga Wikingów: film z wokalistą Amon Amarth w kinach od 1 maja

1 maja na ekrany kin trafi „Saga Wikingów” – epicka opowieść o czasach, gdy skandynawscy wojownicy siali postrach w całej Europie. W międzynarodowej koprodukcji, zrealizowanej w mrocznym klimacie „Gry o tron”, spotkały się gwiazdy hitów „Czysta krew” i „Piraci” – Ryan Kwanten i Tom Hopper, wspierane przez piękną Charlie Murphy („Tajemnica Filomeny”) oraz Eda Skreina – nową twarz Hollywood („Deadpool”, „Gra o tron”, „Transporter: Refueled”).

Dlaczego tym razem piszemy o filmie, a nie muzyce? Otóż w tym obrazie wystąpił Johan Hegg, wokalista Amon Amarth. Dla fanów tego zespołu i naszych czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania jest 5 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu w Warszawie. Szczegóły poniżej.

Plakat_Saga_WikingowWygnani z ojczyzny Wikingowie, pod wodzą nieustraszonego Asbjörna (Tom Hopper), wyruszają do Brytanii, by zrabowanym z klasztorów złotem wykupić swą wolność i powrót do kraju. Gdy ich podróż przerywa sztorm, który zatapia statek i wyrzuca rozbitków na szkockim wybrzeżu, jedyną szansą na przetrwanie za linią wroga staje się wyprawa do rządzonej przez Wikingów osady Danelaw. Po drodze ludzie Asbjörna napadają na zbrojny konwój, a w ich ręce wpada piękna Lady Inghean (Charlie Murphy), córka króla Szkotów – Dunchaida (Danny Keogh). Zrozpaczony władca wzywa na pomoc Wilcze Stado – oddział okrytych złą sławą najemników, którym przywodzi para bezlitosnych morderców Hjorr (Ed Skrein) i Bovarr (Anatole Taubman). Pogoń jest coraz bliżej, jednak do Wikingów dołącza niespodziewanie tajemniczy mnich Conall (Ryan Kwanten), który zna lokalizację Ścieżki Węża – zagubionego i cieszącego się złą sławą traktu wiodącego do Danelaw.

 

 

 

 

Aby wziąć udział w losowaniu zaproszeń, udostępnij publicznie link z naszego profilu FB i wyślij na adres promo@musickmagazine.pl odpowiedź na pytanie:

Jaki tytuł nosi utwór Amon Amarth, do którego nakręcono teledysk promujący film Saga Wikingów?

Rozwiązanie konkursu w poniedziałek o 21:00. Przedpremierowy pokaz filmu odbędzie się 29 kwietnia w warszawskiej Kinotece o godzinie 20:30.

SAGA WIKINGÓW w kinach od 1 maja 2015

„Nortmen: A Viking Saga”

Gatunek: przygodowy/akcja

Produkcja: Niemcy/RPA/Szwajcaria 2014

Reżyseria: Claudio Fäh („Snajper: Kolejne starcie”, „Człowiek Widmo 2”)

Scenariusz: Matthias Bauer i Bastian Zach („Wycieczka bez powrotu”)

Obsada: Ryan Kwanten („Czysta krew”, „Dead Silence”, „Nie ma tego złego…”), Tom Hopper („Piraci”, „Przygody Merlina”, „Tormented”), Charlie Murphy („Tajemnica Filomeny”, „Love/Hate”), James Norton („Wyścig”, Była sobie dziewczyna”), Danny Keogh („Invictus – Niepokonany”, „Death Race 2. Wyścig śmierci 2”)