Musick Magazine

Metal Magazine

Urodzinowy koncert CETI we Wrocławiu już dziś

Już dziś, 10 października we wrocławskim klubie ?Od zmierzchu do świtu? odbędzie się wyjątkowy koncert. Swoje 25 ? lecie będzie obchodził  zespół CETI, pod przewodnictwem Grzegorza Kupczyka.


Urodzinowy koncert zbiegnie się niemalże z premierą ich nowej płyty ?Brutus Syndrome?, która już 3 listopada trafi do sklepów. Fani tego dnia zgromadzeni we wrocławskim klubie usłyszą przedpremierowo utwory z nowego krążka, będą mieli także okazję zakupić limitowaną wersję singla ?CETI A.D. 2014? oraz koszulki dedykowane nowej płycie w specjalnej cenie. Te wszystkie niespodzianki czekają właśnie w klubie ?Od zmierzchu do świtu? 10 października, start imprezy o godzinie 20:00, bilety w cenie 35/ 45 zł, a gośćmi specjalnymi będą: beatboxer Wiesław Iwasyszyn oraz zespół Pedrol Smell.

Na początku tygodnia Grzegorz Kupczyk zabrał głos w temacie głośnej sprawy odwołania poznańskiego koncertu grupy Behemoth, wyrażając tym samym swoje oburzenie zaistniałą sytuacją, w tekście czytamy: ?Sytuacja żywcem z lat 80 XX wieku kiedy to cezura i blokowanie sztuki były codziennym zjawiskiem. Jeżeli koncert zespołu BEHEMOTH nie odbędzie się to proszę aby nikt nigdy nie mówił mi o wolnym i suwerennym Państwie Polskim, o braku cenzury i rozwoju kulturalnym? ? cały tekst można przeczytać na oficjalnym fanpage zespołu CETI w serwisie Facebook.

Lista utworów:

  1. Fight To Kill
  2. Wizards Of The Modern World
  3. Devil Made Me Do It
  4. Masters Of Dull
  5. The Evil And The Troy
  6. The Song Will Remain
  7. Somethin’ More
  8. Second Sin
  9. Sons Of Brutus
  10. Run To Nowhere

Skład zespołu:

Grzegorz Kupczyk – śpiew

Bartek Sadura – gitara

Maria “Marihuana” Wietrzykowska – instrumenty klawiszowe

Tomasz Targosz – gitara basowa

Marcin “Mucek” Krystek – perkusja

CETI w sieci:

www.ceti-gk.com www.facebook.com/CETIpage