Musick Magazine

Metal Magazine

ETERNAL ROT – “Putridarium” streaming!

Wraz z Godz ov War prezentujemy w całości drugi duży album Eternal Rot. „Putridarium” nagrane przez trio: Mayer – gitara/bas, Grindak – wokal i Psychoradek – perkusja to czystej krwi death/doom metal w najlepszej podziemnej tradycji.

Tak o tym wydawnictwie mówią jego twórcy: „Na nowej płycie kontynuujemy drogę z debiutu, stylistyka jest ta sama, absolutnie nie mamy zamiaru odchodzić od zombie walca. 4 kawałki i 30 minut to optymalna formuła, na tyle długa, żeby spowodować trochę obrażeń, a odpowiednio krótka, żeby jeszcze nie ziewać. Oprawa graficzna zostaje w tym samym klimacie jak poprzednio, cały otoczka, to wszystko jest celowe. Eternal Rot taki pozostanie: przesterowana gitara i wolne średnie tempa, oraz trochę więcej niż dotychczas melodii. Wydaje nam się, że całość ma jeszcze większego kopa i cała płyta jest zarzygana po sufit. Chyba nie zrobiło się z tego disco polo, być może tych melodii w przyszłości pojawi się więcej, ale obiecujemy, że nie będą to zbyt melodyjne melodie”.

Płyta powstała w piwnicach muzyków między 2018 r. a 2019 r. Gitary i perkusję zarejestrowano w białostockim studio Dobra 12. Ostateczne brzmienie nadał tym numerom Haldor Grunberg z Satanic Studio. Za intra odpowiada Zenial, a swojego głosu gościnnie użyczyła Melissa. Okładkę przygotował Mark Riddick, nowe logo to robota Psychoradka, a tytuł krążka narysował Paweł Martowicz z Nuclear Tattoo Sanok.

Program płyty:
1. Downward Among the Departed
2. Serenity Through Maniacal Flagellation with Decomposing Limbs
3. Endless Stream of Coffins
4. Descent Into Torment

Płytę zamawiajcie w tym miejscu:
http://godzovwar.com/shop/pl/
https://www.facebook.com/GodzOvWar
https://www.facebook.com/EternalRot