Musick Magazine

Metal Magazine

REINFECTION z Deformeathing Production!

Reedycja debiutu w czerwcu, drugi pełny album planowany na jesień!

Legenda brutal death gore grind powraca. Reinfection podpisał kontrakt wydawniczy z Deformeathing Production. Na 29.06.2018 zaplanowana została premiera reedycji pierwszego pełnego albumu ?They Die For Nothing?. Tytuł ten pierwotnie wydany w USA od wielu lat pozostawał niedostępny.

Materiał nagrany blisko 20 lat temu w Izabelin Studio nie został poddany ponownemu masteringowi, ani żadnym obróbkom dźwięku. Na potrzeby wydania reedycji odświeżona została szata graficzna (przygotowany został nowy front cover oraz grubsza książeczka). Płyta ukaże się w standardowym jewel case + 12-stronnicowa książeczka + obi.

Pre-order: https://deformeathing.com/index.php/reinfection-they-die-for-nothing-cd-pre-order.html

Premiera drugiego pełnego albumu zaplanowana została na wrzesień. Więcej informacji wkrótce?

Reinfection to niekwestionowana legenda ultra brutalnego grania na całym świecie. Zespół powstał w 1994 roku. Debiutem fonograficznym była kaseta ?The Edge Of Her Existence? wydana w 1998 roku własnym sumptem. Już ten materiał pokazał Reinfection jako jeden z najbrutalniejszych i chorych tworów na naszej scenie. Wiele zagranych koncertów (zarówno klubowych jak i festiwali) oraz świetny odbiór maniaków, ugruntowało pozycję zespołu. Reinfection wymieniany jest jednym tchem wraz z takimi nazwami jak Damnable, Parricide, Dead Infection, Yattering, Epitome czy Squash Bowels. W 1999 roku przyszedł czas na pierwszy pełny album ?They Die For Nothing? wydany przez nieistniejącą już Ablated Rec. Zespół ma na swoim koncie również kilka mniejszych wydawnictw (split, EP, kompilację oraz demo).