Musick Magazine

Metal Magazine

Premierowy odsłuch Azarath – “In Extremis”

Zapraszamy do premierowego odsłuchu nowego krążka Azarath. Album nosi tytuł “In Extremis” i ukaże się 7 kwietnia za pośrednictwem Agonia Records.

Po 6 latach studyjnego milczenia deathmetalowy demon z Pomorza znowu rozdziela ciosy na lewo i prawo. In Extremis – 6 pełny album jednego z najbardziej bezkompromisowych zespołów w historii naszego metalu, to 40 minut szalonego ale i zabójczo precyzyjnego death metalu, z którego muzycy wycisnęli samą esencję tego stylu.

Specyficzny klimat brutalnej szarży co i rusz łamany brawurowymi solówkami i mrocznym klimatem, to receptura dzięki której, od 2 dekad, Azarath jest silny muzyką i słowem. Inferno, głowa tej bestii, czyli mówiąc po ludzku perkusista oraz główny kompozytor w Azarath, mówi o In Extremis: “Wypruliśmy z siebie flaki, pracując nad tą płytą”. Teraz nie musimy ufać mu jedynie na słowo. Dzięki uprzejmości wydawcy – Agonia Records, z największą przyjemnością zapraszamy was do posłuchania tej płyty w całości, przedpremierowo!

Album ukaże się 7 kwietnia. Za produkcję nagrań odpowiada Haldor Grunberg ze studia Satanic Audio. Okładkę przygotowała Marta Promińska (Hypnagogic Painting), layoutem zajęli się Mentalporn, Ihasan Art oraz Holy Poison Design.

Nagrania powstały w składzie:

Inferno – drums
Bart – guitars
Necrosodom – vocals/guitars
Peter – bass

Zespół będzie można zobaczyć na koncertach podczas festiwali : Inferno Festiwal (Norwegia), Party San (Niemcy)

https://www.facebook.com/AzarathBand/

Płytę możecie zamawiać pod tymi linkami:

Fizyczny: http://tinyurl.com/preinextremis
Cyfrowy: http://tinyurl.com/inextredigi


fot. Oskar Szramka