Musick Magazine

Metal Magazine

Amenra akustycznie już w ten poniedziałek

Amenra już 20 lutego wystąpi w Progresji (ul. Fort Wola 22) z wyjątkowym akustycznym setem. Muzycy opuszczą gardę ze ściany dźwięku i zaprezentują widzom swoją twórczość jeszcze bardziej bezpośrednio, a zarazem intymnie i delikatnie.

Praca nad akustycznym materiałem i akustyczne koncerty wymagają od muzyków innego podejścia. – Nasza strefa komfortu jest niezwykle ?gęsta?. Podczas zwykłych występów możemy ukryć się za potężną ścianą dźwięku. Wszystko składa się na przytłaczająca słuchacza całość ? przyznaje Colin H. Van Eeckhout, wokalista grupy.

Akustyczne koncerty przenoszą muzyków Amenra do zupełnie innego świata. – Musimy być w pełni świadomi każdego naszego ruchu. Niemal każdego naszego oddechu. Z tego powodu jesteśmy o wiele bardziej wrażliwi. To tak jak spędzenie samotnie nocy na pustkowiu ? zaznacza.

Koncerty Amenra to zawsze muzyczne rytuały ? w wersji akustycznej dźwięk, atmosfera i wymowne wizualizacje nabierają jeszcze większej mocy i silniej oddziałują na widzów. To będzie niezwykły wieczór, którego nie można przegapić!

Znakomitym wprowadzeniem będą występy supportów. Colin H. Van Eeckhout wystąpi ze swoim solowym materiałem, który firmuje jako CHVE. Wokalista zaprasza w nim do swojego wewnętrznego świata wypełnionego smutkiem. Hipnotyzujące nagrania zapewniają medytacyjny nastrój i będą znakomitym przedsmakiem akustycznego występu.

Zatopić się w dźwięki będzie można także podczas występu Syndrome. Projekt gitarzysty Mathieu Vandekerckhove’a ma stanowić podróż do wnętrza duszy, stymulować medytację i pomagać w przemianie negatywnych emocji w pozytywne.

20.02.2017 (poniedziałek)
Progresja Music Zone (ul. Fort Wola 22)
Amenra + CHVE + Syndrome

Bilety:
65 PLN – Bilety24.pl – bit.ly/amenrawwa
70 PLN (kolekcjonerskie) – Progresja.com – bit.ly/amenrakolekcjonerskie
70 PLN – ebilet.pl (bit.ly/2cswvSy), Eventim.pl (bit.ly/2d3JtY6) i w salonach EMPIK w całym kraju
80 PLN – w dniu koncertu