Musick Magazine

Metal Magazine

Musick Magazine 3/2016

Głównym bohaterem 16. numeru Musick Magazine jest katowicka Furia. Śmiało można założyć, że rozmowa z Nihilem, którą publikujemy w środku tego numeru, jest najdłuższym wywiadem udzielonym przez lidera tej ekipy w historii Let The World Burn.

Obok Furii w masywnej rozmowie (8 stron!) prezentujemy Decapitated. Zespół Vogga obchodzi w tym roku swoje 20-lecie, więc okazja była ku temu idealna.

Z innych tekstów, które proponujemy w bieżącym numerze, chcemy zwrócić szczególną uwagę na wywiad Morbid Marcina z autorami jednej z najciekawszych tegorocznych płyt, szwajcarskim Bölzer.

Gorąco polecamy szalenie ciekawy wywiad z Antaeus ? autorem tej rozmowy jest Niklas Göransson , którego z prawdziwą przyjemnością witamy w naszym redakcyjnym gronie.

furia decapitated

Nie mniej ciekawie prezentują się pozostałe tematy ze spisu treści tego numeru: Vader, Urfaust, Sodom, Deranged, Testament, Wardruna, Root, Ulcerate, Coroner, Dark Tranquillity, Mentor, Nagual, Soulburn, Suicidal Tendencies.

vader suicidal ulcerate

W numerze znajdziecie ponadto kolejny odcinek ?Nowego polskiego martwego metalu?, którego bohaterami są tym razem: Kingdom, Owls Woods Graves, Morning Hookers, Warfist. Na Wasze wyraźne życzenie publikujemy nową odsłonę ?Ludzi cienia?. Całość uzupełniamy dużą porcja recenzji oraz konkretnymi relacjami z tegorocznych edycji Brutal Assault oraz Party San. A w ?Od Zakrystii? zagraniczny gość dzieli się opiniami o 3 polskich płytach ? są kontrowersje ;-).

ahoj-przygodo deranged root

Do numeru dołączyliśmy 10. już edycję naszej płyty ?Budząc umarłych?, na jej program składają się utwory: Dark Side, Extinkt, Obsidian Mantra, Hoax of Upsala, Cowshed, Beyond The Infinity, Immortal Dreams, Snake Eyes, Horn Impaler, Frenatron, Factor 8, Raincoat.

Magazyn dostępny jest już w sprzedaży wysyłkowej za pośrednictwem www.musickmagazine.8merch.com, w salonach Empik numer dostępny będzie od środy 14 grudnia.

Egzemplarze dla prenumeratorów zostały już wysłane.