Musick Magazine

Metal Magazine

Premiera płyty “Circles” od Crucify Me Gently

W sprzedaży pojawiła się właśnie płyta “Circles” formacji Crucify Me Gently. Jak deklaruje zespół, krążek ten stanowi “egzystencjalną odę do ludzi, którzy mierzą się z niewyobrażalnym bólem przed i po śmierci”.

Crucify Me Gently to pochodząca z Ukrainy grupa specjalizująca się w blackened deathcore. Została założona w 2012 roku i już kilkanaście miesięcy później opublikowała swoją pierwszą EP-kę: “Eternal Torments”. Ich najnowszy album – który właśnie trafił do sprzedaży – promowany był utworami “Delirium” oraz “The Call of Mighty”.

W premierowym wpisie na swoim facebookowym profilu zespół napisał: “Jesteśmy dozgonnie wdzięczni wszystkim, którzy wspierali nas podczas tej podróży. ‘Circles’ jest z jednej strony końcem wściekłego i ciężkiego rozdziału, z drugiej zaś początkiem zupełnie nowego, gdzie absolutnie nieprzewidywalna przyszłość czeka na nas. A wszystko to było możliwe tylko dzięki WAM”.

“Circles” można zamawiać za pośrednictwem strony zespołu na Bandcampie, a także na Amazonie, iTunes oraz Google Play. Ukraińcy dla swoich fanów przygotowali album w dwóch cyfrowych formatach: CD oraz plikach do pobrania. Warto dodać, iż wersja na srebrnym krążku jest limitowana do 100 sztuk.