Musick Magazine

Metal Magazine

Musick Magazine 2/2016

Na okładce 15. numeru Musick Magazine jest Slayer! To miejsce czekało na nich długo. Ale wreszcie są tam, gdzie być powinni. W środku zapraszamy na lekturę wywiadu z Kerrym Kingiem (jedyny wywiad jakiego zespół udzielił podczas swojej ostatniej wizyty w Polsce).

Nie mniej ciekawie prezentuje się pozostała część materiałów z bieżącego numeru. I tak, proponujemy na okoliczność nowych płyt wywiady z : Neurosis, Asphyx, Nails, Candlemass, Dark Funeral, Ringworm, Blues Pills.

Steve Tucker opowiada o najnowszym albumie Warfather oraz sytuacji w Morbid AngelWędrowcy- Tułacze-Zbiegi rzadko wypowiadają się publicznie, ale dla nas zrobili wyjątek i snują opowieść o swoim świecie.

Ludziach cienia prezentujemy najnowsze wydawnictwa i wypowiedzi muzyków zespołów, które otacza atmosfera tajemniczości – znajdziecie tu Urfaust, Altarage, Light of the Morning Star, Caronte, BrujeriaWhoredom RifeSolar Mass, Atomikyla,  Above Aurora.

slayer1slayer2 neurosis

Piszemy o polskim crossoverze oraz przedstawiamy najciekawsze tegoroczne premiery płytowe z Islandii. Bogate menu z wywiadami uzupełniają: Death Angel, Whiterscape, Aborted, Vektor, Castle. Polska scena, jak zawsze u nas, jest mocno wyeksponowana – w bieżącym numerze znajdziecie rozmowy z : Dormant OrdealProfanatismThy WorshiperUlcerVidianTraumaStriaght Hate.

ringworm asphyx thy worshiper

Kolejny odcinek Nowego Martwego Polskiego Metalu (PoisonedRed ScalpBlack SmokeMorthus), a w cyklicznym Na południe od nieba recenzujemy nowości z krajowego undergroundu. Całość uzupełnia masywna sekcja recenzji i Sąd Kapturowy. Numer 15. Musick Magazine dostępny będzie w salonach Empik w całym kraju od poniedziałku, 6 września.

ludzie cienia crossover

Wysyłkowo można go już zamawiać pod adresem:
http://musickmagazine.8merch.com/services/store