Musick Magazine

Metal Magazine

Winylowe wznowienie demo Sacrilegium!

Devoted Art Propaganda przyłącza się do świętowania powrotu Sacrilegium. Zespołu, który współdefiniował to, co nazywamy Polskim Black Metalem lat 90tych. Z tej okazji D-A-P zaprzęgło całe swoje manufakturnicze zdolności, by dostarczyć winylową wersję demo “Embrace the Darkness“.

Ten ostatni materiał, nagrany w XX w., jest pomostem między tym, co znaliśmy jako Sacrilegium lat 90tych, a Sacrilegium wieku XXI. Materiał ten dotychczas dostępny był tylko na taśmie demo i składankach. Tym wydawnictwem zwracamy mu jego indywidualny, monolityczny charakter.

Devoted Art Propaganda dumnie przedstawia:
SacrilegiumEmbrace the Darkness” 12″ (NMS 015) ucieleśnione w trzech wersjach:

1. wersja “książkowa” – nakład 100 sztuk;
jednostronna 12″ płyta, drukowana srebrno na odwrocie, z 12″ową, ośmiostronicowa książeczka, drukowana srebrem na czarnym, barwionym w masie papierze, w twardej oprawie, ręcznie introligowana.

2. wersja “sleeve” z książeczką – nakład 50 sztuk;
jednostronna 12″ płyta, drukowana srebrno na odwrocie, w okładce typu “sleeve” obustronnie drukowanej, z 12″ową, ośmiostronicowa książeczką, drukowaną srebrem na czarnym, barwionym w masie papierze.

3. wersja “sleeve” – nakład 100 sztuk;
jednostronna 12″ płyta, drukowana srebrno na odwrocie, w okładce typu “sleeve”.

Przedsprzedaż rusza teraz – dev.art.prop@gmail.com. Premiera 20/6/2016. Z powodu dużego zainteresowania i niskiego nakładu, limit wersji książkowej na osobę to 2 sztuki.

sacrilegium-embrace-2