Musick Magazine

Metal Magazine

DESTRÖYER 666 powraca do Polski!

Po wyprzedanym kwietniowym koncercie Deströyer 666 zapragnął jeszcze raz odwiedzić nasz padół, na którym tak gorąco ich wtedy przyjęto. W roli supportów zobaczymy Embrional i Ragehammer.

Zatem przypomnijmy, cytując Metal Dominion, jak to było we Wrocławiu: ?[?]koncert tego kultowego już zespołu jest niczym misterium muzyki najwyższych lotów. Deströyer 666 zaprezentował prawdziwe uderzenie z otchłani. O ile Bölzer wprawił zebranych fanów w bojowy nastrój, to Deströyer sprawił, że wpadli w ekstatyczny szał bitewny.[?]?. Nic dodać, nic ująć.

16 września (piątek) 2016 ? WARSZAWA

Klub Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22

Drzwi: 19.00, start: 20.00

https://www.facebook.com/events/136375886775404/

 

17 września (sobota) 2016 ? ZABRZE

Klub Wiatrak, ul. Wolności 395

Drzwi: 19.00, start: 20.00

www.facebook.com/events/1695457754040787/

Horda dowodzona przez KK Warslut?a  wydała w tym roku nowy, długo oczekiwany materiał. ?Wildfire? ukazał się w lutym nakładem Season Of Mist Records. Oprócz doskonałej muzyki, co potwierdzają liczne recenzje znawców gatunku, miłym akcentem na tej płycie jest okładka zaprojektowana przez Zbigniewa Bielaka, znanego także z pracy dla Ghost, Mayhem czy Paradise Lost.

Na koniec mniej zorientowanym przypomnimy, że Deströyer 666 to jeden z niewielu zespołów metalowych, które potrafiły w tak doskonały sposób połączyć surowość europejskiego thrash metalu spod znaku Sodom czy Destruction z intensywnością norweskiego black metalu. Jeśli dodać do tego fascynację kultowymi Venom, Bathory oraz Motorhead (cover ?Iron Fist? odegrany we Wrocławiu) pojawia się obraz tego co serwuje DESTRÖYER 666.

Zanim w grudniu odbędzie się kolejna edycja INTO THE ABYSS FEST zapraszamy na ?rozgrzewkę? z załogą KK Warslut?a!

http://www.destroyer666.uk/ 

https://www.facebook.com/destroyer666page   

EMBRIONAL

death metal –  PL

Gliwiczanie od ponad dekady serwują swoją wizję bluźnierczego death metalu podsyconą nieludzko bezlitosną sekcją rytmiczną, a także mnogością technicznych zagrywek. Zeszłoroczne wydawnictwo ?The Devil Inside? było dla wielu murowanym kandydatem na płytę roku 2015 na polskiej scenie. Materiał potwierdza jak dojrzałym zespołem jest Embrional i ugruntowuje ich pozycję na mapie już nie tylko krajowego podziemia. Dowodzi tego zaproszenie kapeli na Brutal Assault 2016. Zespół po perturbacjach kadrowych ustabilizował skład i zaczyna co raz częściej koncertować, co bezsprzecznie jest bardzo dobrą wiadomością dla fanów ekstremalnego metalu.

https://www.facebook.com/Embrional

RAGEHAMMER

black/thrash metal  – PL

Ragehammer został założony w 2012 roku w Krakowie. W pierwszym roku działalności, zespół zaistniał za sprawą dema “War Hawks”. W swojej twórczości bazuje na oldschoolowym thrashu i blacku metalu rodem z lat 80. W 2016 roku, nakładem Pagan Records, kwartet wydał pierwszy album “The Hammer Doctrine”, który zebrał same doskonałe recenzje. Jak to rzekł klasyk: jeńców nie biorą!

http://paganrecords.bandcamp.com/album/the-hammer-doctrine

 Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 30 maja.

Organizator:

https://www.facebook.com/intotheabyssfest/