Musick Magazine

Metal Magazine

Musick Magazine 1/2016

Już (nareszcie!) jest nowy numer Musick Magazine. 92 strony bieżącego numeru wypełniliśmy po brzegi, jak zawsze, interesującymi materiałami. Główny temat to zespół Satyricon, który w tym roku obchodzi 20. rocznicę ukazania się ich przełomowego albumu, ?Nemesis Divina?. Niezapomniany klimat szaleństwa związanego z tzw. ?drugą falą black metalu? będzie znowu z Wami choć na chwilę. Piszemy ponadto o największym, najdłużej istniejącym i właściwie jedynym na taką skalę festiwalu w naszym kraju, jakim była Metalmania Festiwal.

Z bieżących tematów nie przegapcie wywiadów: z tajemniczym Spektr (to jeden z nielicznych wywiadów z tym zespołem), mistrzami niewesołych piosenek ? Katatonia czy australijskim niszczycielem, Deströyer 666. W aktualnym numerze znajdziecie również rozmowy z: Cobalt, Rotting Christ, Entombed A.D., Oranssi Pazuzu, Magrudergrind, Stillborn, Hexvessel, Ihsahn, Exumer, Sacrilegium, Mortiis, Miasmal, Pogavranjen, Sunnata, Wildernessking, Insidius, Desaster, AHP, Unborn Suffer.

W debiutanckim odcinku nowej rubryki ?Od Zakrystii” przeczytacie, co o kilku polskich nowościach płytowych sądzi Nathan Birk z kultowego ?Zero Tolerance Magazine?. Całość dopełniają stałe rubryki: ?Na południe od nieba? , ?Nowy Polski Martwy Metal? (w odcinku: Krzta, Nekkrofukk, O.D.R.A., Major Kong, Inglorious) i ?ShitHappens? oraz duża porcja recenzji.

m6 m5 m4

Do numeru dołożyliśmy gratisową płytę CD ? ?Budząc umarłych?. Na repertuar dziewiątej już części kompilacji składają się utwory: Insidius, No Salvation, Miecz, Furia Gniew, Mepharis, Wardust, Axe Crazy, Cerebrum, Bose, The Rising Storm, Hexogen, Despised Cruelty, Morior Axis, VIM, Koronal.

m2 m1 m3

Nowy numer Musick Magazine będzie dostępny w salonach Empik od środy 25 maja, wysyłkowo numer jest już w sprzedaży pod linkiem: http://musickmagazine.8merch.com/services/store
Prenumeratorzy – egzemplarze bieżącego numeru zostały już do Was wysłane.