Musick Magazine

Metal Magazine

Testament w Polsce

Knock Out Productions i Core-Poration z przyjemnością informują: amerykańska, thrashmetalowa legenda ? Testament ponownie wystąpi w Polsce. Grupa zagra 28 czerwca we wrocławskim klubie Eter.

TESTAMENT (USA) thrash metal:
W dwa upalne, czerwcowe wieczory 2015 roku fani thrash metalu przekonali się na własnej, spoconej skórze, jak wciąż potężną siłę rażenia ma ta muzyka. Przekonali się podczas dwóch koncertów Testament w Polsce, które cieszyły się tak wielkim zainteresowaniem rodzimych thrashmaniaków, że bilety zostały wyprzedane. Wtedy legendarny kwintet z Kalifornii wciąż promował wydaną w 2013 roku płytę “Dark Roots Of Earth”, tym razem (mamy wielką nadzieję) zjawi się w Polsce już po premierze nowego albumu studyjnego.

testament_zapowiedz_0

Mistrzowie melodyjnego thrash metalu, mający w składzie miażdżącą sekcję rytmiczną Steve DiGiorgio ? Gene Hoglan, na koncertach zawsze byli doskonali, a obecnie są po prostu bezlitosną maszyną do zabijania, którą niezmiennie kieruje potężny rozmiarami i głosem Chuck Billy. W 2016 roku Testament świętuje 30-lecie istnienia. Sprawcie, aby na długo zapamiętali te urodziny we Wrocławiu!
Sprawdź, jeśli lubisz: Exodus, Metallica, Overkill, Death Angel, Annihilator?

http://www.testamentlegions.com/
https://www.facebook.com/testamentlegions/
https://www.youtube.com/watch?v=l5Ibm8mjSek

Zagrają:
TESTAMENT (USA) thrash metal
+
support

Kiedy: 28 (wtorek) czerwca 2016
Gdzie: Wrocław @ Eter, ul. Kazimierza Wlk. 19
Bilety: 80 zł ? przedsprzedaż, 90 zł ? w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions & Core-Poration

Link FB: https://www.facebook.com/events/1034760229914854/