Musick Magazine

Metal Magazine

Ragehammer: okładka i szczegóły ‘The Hammer Doctrine’

Polacy nie gęsi, swój D666 mają. Znamy datę premiery debiutanckiego albumu RAGEHAMMER. Płyta zatytułowana ?The Hammer Doctrine? ukaże sie w barwach Pagan Records 8 kwietnia 2016 jako standardowy CD i Digital.

Zespół opublikował tracklistę oraz okładkę  krążka, której autorem jest Robert von Ritter. Oprawą graficzną zajęło się Kontamination Design (min. Blaze of Perdition, Bloodthirst, Voidhanger?).

ragehammer-cover-artwork

?The Hammer Doctrine? został nagrany pod koniec ubiegłego roku w No Solace Studio, zmiksowany i zmasterowany przez M. Album tworzy osiem autorskich utworów RAGEHAMMER oraz cover Krzysztofa Klenczona i Trzech Koron ?Spotkanie z Diabłem?. Całość łączy w sobie szlachetny, surowy i diabelski METAL w swojej najbardziej pierwotnej formie wykuty według standardów ustanowionych przez Bogów z Venom, Sodom, Impaled Nazarene czy Bathory, cytując zespół: ?z zimną  nienawiścią do współczesnego świata i pogardą dla wartości, miłości i ludzkości?. To nie jest kolejna płyta o piwie, pizzy i latach ?80. To jest WOJNA…

Tracklista:
1. First Wave Black Metal
2. Unleash the Dogs
3. Wróg
4. Warlord?s Fall
5. Knives
6. I am the Tyrant
7. Pure Hatred
8. From Homo Sapiens to Homo Raptor
9. Spotkanie z Diabłem (Krzysztof Klenczon i Trzy Korony cover)

RAGEHAMMER:
Corpsebutcher ? bass
Mortar – drums
Bestial Avenger ? guitars
Heretik Hellstörm ? vocals

War Hawks demo: https://youtu.be/_CXsoXKsBjk
Watch RAGEHAMMER live: https://youtu.be/e5YKu85NKYo