Musick Magazine

Metal Magazine

FESTMANIA: nowy portal informacyjny

Startuje nowy portal dla miłośników festiwali wszelkiego sortu. Pod adresem www.festmania.pl mają znaleźć się kompleksowe informacje na temat otaczających nas wielkich imprez. Co jeszcze? Sprawdźcie co piszą inicjatorzy tej akcji.

Startujemy już za kilka dni z nowym, dużym portalem, który w jednym miejscu skupiać będzie wszystkie imprezy festiwalowe w Polsce. Naszym celem nie jest jednak jedynie pasywne pokazanie imprez festiwalowych. Idziemy dalej! Tworzymy portal po to, aby każdy miłośnik muzyki w jednym miejscu mógł na bieżąco śledzić wydarzenia, kupować bilety, organizować przejazd na imprezy, zobaczyć relacje video z imprez, zdjęcia, przeczytać interesujące wywiady z wykonawcami. Pełny całoroczny kalendarz festiwali. Konkursy z cennymi nagrodami.
Nasz portal wychodzić będzie do fanów codziennie i to nie tylko na stronie FESTMANIA. Zakładamy fanpage na Facebooku, Twitterze. Tam będziemy każdego dnia promować festiwalowe wydarzenia. Będziemy dostępni na wszystkich platformach i na wszystkich urządzeniach.  Cele mamy jasno sprecyzowane: nieustanna promocja wydarzeń festiwalowych w Polsce, stworzenie jednego, spójnego portalu gdzie o festiwalach znajdziesz wszystko.

https://www.facebook.com/festmaniapl/

http://www.festmania.pl/