Musick Magazine

Metal Magazine

Suffocation i Cattle Decapitation w Warszawie

Agencja P.W. Events ma zaszczyt zaprosić na jedyny polski przystanek w ramach trasy ?The Tyrants Of Death European Tour 2016?! Już 2 marca w warszawskiej Progresji wystąpią Suffocation – którzy powrócą do Polski po ponad półrocznej przerwie, Cattle Decapitation – dla których będzie to debiutancka wizyta w naszym kraju oraz Abiotic – amerykańscy wirtuozi technicznego death metalu!

Suffo

THE TYRANTS OF DEATH EUROPEAN TOUR 2016

  • Suffocation
  • Cattle Decapitation
  • Abiotic

2.03, godz.20:00

Progresja/Warszawa

Bilety:

59 – pwevents.pl

69 – Ticketpro, Eventim, eBilet, Biletomat.pl, klub Progresja

79 – w dniu koncertu

 

 

SUFFOCATION (USA) techniczny death metal

 

Nowojorski zespół zaliczany do prekursorów swojego gatunku. W zeszłym roku świętowali 25 lat istnienia, a polscy fani mogli ich widzieć na trasie europejskiej u boku Nile. Ich ostatni album ?Pinnacle of Bedlam? (Nuclear Blast, 2013) znalazł się na liście najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych – Billboard 200. Na swoim koncie mają setki koncertów na całym świecie, a także wizyty na takich festiwalach jak Summer Breeze, Metalfest, Deathfest, Metal Up Your Ass czy Brutal Assault. Ich dyskografia obejmuje 7 albumów studyjnych i 2 EPki – robi wrażenie, prawda? Giganci technicznego death metalu już w marcu powrócą do Polski!

 

https://www.facebook.com/suffocation

?As Grace Descends?

https://www.youtube.com/watch?v=Jp1YSf_5mr8

 

 

CATTLE DECAPITATION (USA) death metal/grindcore

 

Od 1996 roku niezmiennie podbijają serca kolejnych rzeszy fanów death metalu i grindcore?u! Kalifornijczycy mają na swoim koncie 7 albumów, a ich dyskografię zamyka płyta ?The Anthropocene Extinction? z 2015 roku, wydana za pośrednictwem wytwórni Metal Blade Records. Związani z wydawnictwem są już od drugiej płyty, czyli od 2002 roku. Ich najnowsze dzieło muzyczne dotarło aż na 100 pozycję kultowej listy najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych – Billboard 200. W Polsce jeszcze nie grali, mimo iż mają tutaj wielu fanów. To będzie debiutancka wizyta, której bez wątpienia nie zapomnimy!

 

https://www.facebook.com/cattledecapitation/

?Manufactured Extinct?

https://www.youtube.com/watch?v=u8t8g8lU4ms

 

 

ABIOTIC (USA) techniczny death metal

 

Amerykanie z Miami są stosunkowo świeżym projektem na światowej mapie death metalu. Zespół powstał w 2010 roku, jednak ich rozwój jest niezwykle dynamiczny. Swoim oryginalnym stylem szybko zaskarbili sobie serca fanów i bardzo szybko nawiązali współpracę z wytwórnią Metal Blade Records. Grupa wcześniej była znana jako Behold the Ruins. W 2011 roku wydali własnym nakładem swoją debiutancką EPkę nazwaną “A Universal Plague”. W październiku 2012 roku grupa wydała swój pierwszy album długogrający pt. ?Symbiosis?, już za pośrednictwem swojego aktualnego wydawcy. W roku 2015 uraczyli nas znakomitym albumem ?Casuistry?, który jednogłośnie został przez krytyków okrzyknięty rewelacyjnym zbiorem technicznych, gitarowych fajerwerków, ciekawych partii perkusyjnych i głębokiego wokalu frontmana Travisa Bartoska.

 

https://www.facebook.com/Abioticfl/

?Cast Into The Depths?

https://www.youtube.com/watch?v=jr-sNO8MBy0