Musick Magazine

Metal Magazine

Isvind, The Stone i Sarkom na dwóch koncertach w Polsce.

Z początkiem marca do Polski przyjedzie zasłużona norweska grupa Isvind. Na koncertach w Poznaniu i Wrocławiu towarzyszyć jej będą serbski The Stone i norweski Sarkom.

Left Hand Sounds i Blackened Art prezentują dwa koncerty dla fanów klasycznej szkoły Black Metal! 

Necrotic God European Tour: ISVIND (black metal, Nor), THE STONE (black metal, Srb), SARKOM (black metal, Nor)

ISVIND-THE-STONE-SARKOM-EU-Tour-20166.03. Poznań, Klub U Bazyla

start: 19:30

bilety: 20zł (przedsprzedaż)/30zł (w dniu koncertu)

Dołącz na FB

Przedsprzedaż: Rock Long Luck oraz na: http://lhs-booking.8merch.com

7.03. Wrocław, Klub Liverpool

start: 19:30

bilety: 20zł (przedsprzedaż)/30zł (w dniu koncertu)

Dołącz na FB

Przedsprzedaż: Rocky Shop (DH FENIKS) oraz http://klub-liverpool.8merch.com

ISVIND ? przedstawiciele drugiej fali black metalu! Zespół rozpoczął działalność u boku takich tuzów jak Satyricon i Enslaved, i z nieujarzmioną dzikością wymierzał systematycznie ciosy w imieniu Rogatego. Dwadzieścia lat temu wydał rewelacyjną płytę “Dark Waters Stir”, która zebrała ? w pełni zasłużenie ? doskonałe recenzje. W ubiegłym roku wydali kolejną bardzo dobrą płytę pt: ?Gud?, która nie zawiedzie żadnego fana prawdziwego norweskiego black metalu!

https://folterrecords.bandcamp.com/album/gud

THE STONE ? bezkompromisowi antychryści rodem z Belgradu. Zespół, który mimo, że w umysłach maniaków gatunku zagnieżdżony jest od lat, musiał długo pracować na swoją pozycję. Dziesięć lat temu, podpisując cyrograf z Folter Records, sprawili, że ich muzyka zaczęła trafiać do coraz szerszej publiczności. Ich ostatni album zatytułowany ?Nekroza? udowadnia, że Serbowie zasługują na wielki szacunek, o który walczą tyle lat!

https://thestonehorde.bandcamp.com/album/nekroza

SARKOM ? old school black metal wciąż żyje i ma się świetnie! Coraz więcej norweskich grup jak Koldbrann, Den Saakaldte czy właśnie Sarkom udowadnia, że granie w tradycyjnym stylu ma w sobie wielką moc. Posłuchajcie ich najnowszego krążka ?Doomsday Elite? – ta płyta miażdży

https://sarkom.bandcamp.com/album/doomsday-elite

isvind650x100