Musick Magazine

Metal Magazine

Trasa Kataklysm: Aborted nie wystąpi w Krakowie.

Dziś do Warszawy, a jutro do Krakowa zawita europejska trasa Kataklysm, SepticFlesh i Aborted. Niestety, Belgowie nie wystąpią jutro w Krakowie. Powodem są rodzinne problemy wokalisty.

Knock Out Productions z przykrością informuje:

Belgijska formacja death metalowa Aborted nie zagra z 21.01 w krakowskim Kwadracie. Powodem odwołania występu w Krakowie jest sytuacja rodzina wokalisty Svena de Caluwé, który zaraz po koncercie w Warszawie musi wracać do Belgii. W związku z tym zmianie ulega również rozkład jazdy koncertu, który odbędzie się 20.01 w Progresji.

20.01, Warszawa, Progresja ? Kataklysm, Septicflesh, Aborted:
17:30 Drzwi
18:15-18:55 Aborted
19:25-20:10 Septicflesh
20:40-? KATAKLYSM

21.01, Kraków, Kwadrat ? Kataklysm, Septicflesh:
19:00 Drzwi
20.00-20.45 Septicflesh
21.15-… KATAKLYSM

W związku odwołaniem występu Aborted w Krakowie, bilety na ten koncert można zwracać w punktach sprzedaży.

KATAKLYSM (Kanada) death metal, melodyjny death metal:

Na kataklizmowe DNA składają się mocarne riffy plus imponujące solówki Jeana-Francoisa, potężna sekcja rytmiczna, a nad wszystkim unosi się charakterystyczny growling Maurizio. Kapela była u nas niejednokrotnie. Po raz ostatni promując wydany w 2013 roku album ?Waiting For The End To Come?. Zanim Kanadyjczycy znowu zjawią się w Polsce, na rynku od paru miesięcy będzie ich dwunasta płyta studyjna, ?Of Ghosts And Gods?.

SEPTICFLESH (Grecja) symfoniczny black metal, black metal:

Septicflesh wciąż promuje świetny krążek ?Titan? z 2014 roku, na którym znalazła się powalająca, zilustrowana niepokojącym klipem kompozycja ?Prometheus?. W chłodny styczniowy wieczór ich epicka muza będzie pasować perfekcyjnie.
ABORTED (Belgia) death metal, death gore:

Hymny ku chwale estetyki gore Aborted zaprezentował polskim fanom wiosną 2014 roku w imponującym stylu. Belgowie promowali wówczas album ?The Necrotic Manifesto?. Doskonale oceniony przez recenzentów. Być może zanim w styczniu 2016 roku Aborted wystąpi w Polsce, pojawią się jakieś ich nowe zabójcze kawałki? Oby.