Musick Magazine

Metal Magazine

Sacrilegium: Martwa Aura, Non Opus Dei i Dreadnought gośćmi na koncercie w Gdańsku

Znamy już gości zaproszonych na powrotny koncert Sacrilegium, który odbędzie się 2 kwietnia w gdańskiej Protokulturze. Będą to Non Opus Dei, Martwa Aura (pierwszy w historii koncert!) i Dreadnought.


SACRILEGIUM

+ goście: Non Opus Dei, Martwa Aura, Dreadnought

2.04. 2016

Klub Protokultura, Gdańsk

Start: 19:30

Bilety: 35zł (przedsprzedaż)/45zł (w dniu koncertu)

Przedsprzedaż: http://lhs-booking.8merch.com, Pagan Records, Wotching Hour Productions, Klub Protokultura 

sacrilegium

Non Opus Dei ? olsztyński kwartet, który od ponad 15 lat wytycza ścieżkę ?diabolical metalu?, jak sami określają swój styl, unikalny styl – trzeba zaznaczyć. Non Opus Dei to twór kompletny, muzycznie i lirycznie, wprowadzający do black metalu szereg ludycznych elementów, niekonwencjonalnych instrumentów i zawiłych aranżacji zamykających się w solidną całość. Ostatni album pt. ?Diabeł? ? wydany w Witching Hour Productions w zeszłym roku ? został zauważony jako jedno z najważniejszych wydawnictw na polskiej scenie.

Martwa Aura – zespół z Wielkopolski ze skromnym dorobkiem, niemniej z porządną już pozycją w podziemiu. W opozycji do wszelkich trendów rozsiewają atmosferę Śmierci od kilku lat mając na koncie split MC ze Szron oraz debiutancki album ?Contra Mundi, Contra Vitae?. Będzie to pierwszy występ Martwej Aury na żywo.

Dreadnought ? młody trójmiejski band, z powodzeniem poruszający się w klimatach oldskulowego death metalu lat 90. Na koncie mają tylko jedno demo ?Domination of the Void?, ale to wystarczyło, żeby zdobyć wierną, lokalną publikę.