Musick Magazine

Metal Magazine

ABBATH: posłuchaj pełnej płyty ‘Abbath’!

Z przyjemnością prezentujemy ekskluzywny streaming debiutanckiej płyty Abbath – ‘Abbath’, której premiera wyznaczona jest na 22 stycznia (Season of Mist).

 Jest to pierwszy krążek Abbatha po rozstaniu się z Immortal – zespołem, który współtworzył od początku lat 90. Po skompletowaniu składu i występach na największych festiwalach, naturalnym krokiem było przygotowanie autorskiej płyty, która ukaże się 22 stycznia w Season of Mist. W ramach promocji albumu Abbath uda się w trasę koncertową z Behemoth, Entombed AD oraz Inquisition oraz (jako headliner) wystąpi w Polsce – 16.02. w warszawskiej Proximie. W związku z polskim koncertem Abbath mamy dla Was konkurs! Szczegóły poniżej!


*to jest ekskluzywny streaming albumu Abbath – ‘Abbath’ na terenie Polski; oznacza to, że każdy polski serwis powielający tę informację ma obowiązek podania Musick Magazine jako źródła

Abbath wystąpi w warszawskiej Proximie 16.02.

Wraz z organizatorem koncertu, agencją PW Events, mamy dla Was dwa bilety na ten koncert!

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • polubić profil Musick Magazine
  • udostępnić (publicznie) post konkursowy z naszego profilu FB
  • na adres promo@musickmagazine.pl wysłać odpowiedź na pytanie: Jaki tytuł nosił ostatni album Immortal nagrany z udziałem Abbatha i kiedy się ukazał? (w temacie maila: Abbath – konkurs)

Rozwiązanie 7.02.