Musick Magazine

Metal Magazine

DESTRÖYER 666 i BÖLZER w Polsce!

Oto wiadomość, która przyprawi o ciarki wielu maniax czarnej sztuki! DESTRÖYER 666 i BÖLZER wystąpią w Polsce 11 kwietnia przyszłego roku!

D666_Tourflyer_a5_new D666 logo

Into the Abyss On Tour & Blackened Art zapraszają na koncert:

DESTRÖYER 666 – black thrash metal – Australia / UK

Niewiele jest zespołów metalowych, które w tak doskonały sposób połączyły surowość  europejskiego thrash metalu spod znaku Sodom czy Destruction z intensywnością norweskiego black metalu. Jeśli dodać do tego fascynację kultowymi Venom i Bathory, pojawia  się obraz tego co serwuje DESTRÖYER 666. Jak pisał zwięźle Chaos Vault: ?Brudny, wściekły, szczery do szpiku kości black/death/thrash, lub prostszymi słowy ? jebany metal, kurwa mać!?.

Długo kazali na siebie czekać. Tak z nowym albumem jak i koncertami. Lecz cierpliwi zostaną wynagrodzeni. Nowy album DESTRÖYER 666 ‘Wildfire’ ukaże się 26 lutego nakładem Season Of Mist Records. Bardzo cieszy polski akcent na tej płycie. Jej okładkę zaprojektował Zbigniew Bielak, znany także z upiększania dzieł Ghost, Mayhem czy Paradise Lost. Ten szanowany artysta jak widać nie współpracuje z nikim przypadkowym. Wrocławski koncert będzie jedynym w Polsce w czasie trasy promującej ‘Wildfire’.

http://www.destroyer666.uk/

https://www.facebook.com/destroyer666page

BÖLZER – black death metal ? Szwajcaria

W grudniu 2014 ten dwuosobowy band rozgrzewał publikę w krakowskiej Fabryce przez koncertem Triptykon.  Kto był to wie. Kto nie był, ten ma kolejną szansę naprawić to niedopatrzenie, bo BÖLZER trzeba poznać. Mało który metalowy zespół tak namieszał w undergroundzie w ostatnich latach. Ich EP “Aura” i kolejna “Soma” to niezbite dowody w jak nieszablonowy sposób Szwajcarzy łączą potęgę black/death metalu z doom?ową smołą. Aż dziw bierze jak dwóch muzyków potrafi stworzyć gęstą i intensywną atmosferę, jakby śmiercionośna, zatruta mgła co raz ciaśniej słuchaczy otulała… Jest tajemniczo, jest ciężko, jest bardzo mrocznie.

http://www.bolzer.ch/

https://www.facebook.com/erosatarms

TREPANERINGSRITUALEN – gothic death industrial ? Szwecja

Rytuały to dzieło Thomasa Martina Ekelunda. Nazwijmy go wprost ?człowiekiem orkiestrą?, bo tylko On odpowiada za to co zobaczycie na scenie. Wszystko, począwszy od krwawej stylizacji, poprzez muzykę i teksty, a na wizualizacjach kończąc jest jego robotą. Jeśli macie ciarki przy okultystycznej części twórczości Current 93 to powinniście być zachwyceni tym jednoosobowym projektem. Będzie to idealne intro przed koncertem BÖLZER.

http://de-za-kh-a-da-sh-ba-a-ha-v.se/

https://www.facebook.com/Trepaneringsritualen

11 kwietnia 2016, Wrocław

Klub Firlej, ul. Grabiszyńska 56

Sprzedaż biletów rozpocznie się 6 stycznia.

Organizatorzy:

https://www.facebook.com/intotheabyssfest

https://www.facebook.com/blackenedartpl