Musick Magazine

Metal Magazine

Knurfest, czyli trzecie urodziny Minetaur

W najbliższy piątek, w warszawskim klubie Sen Pszczoły Minetaur będzie fetować swoje trzecie urodziny. Imprezę uświetnią BelzebongOctopussySturmovik.

Knur. Słowo, które przyświeca nam od momentu założenia Minetaura. W końcu knurzyć, knurzenie, przyknurzanie itd. jest synonimem życia w zgodzie z własną naturą. A nasza nie jest skomplikowana: dobra zabawa, kumaci ludzie, jeszcze lepsza muzyka. Taki oto komplet serwujemy Wam oraz sobie w prezencie na nasze 3 urodziny.

18 grudnia w fabrycznym otoczeniu Snu Pszczoły na warszawskim Grochowie groove-metalowy Minetaur zorganizuje sobie nie lada imprezę urodzinową. 3 jubileusz zespołu uświetnią występy 4 kapel, obok samych gospodarzy wystąpii Sturmovik (d-beat punk), Octopussy (stoner-rocknroll), oraz Belzebong (doom-stoner). Krótko mówiąc skład jest dobrany według myśli, która kieruje Minetaurem od początku – bo tak nam się podoba, więc czemu nie. Chcąc zapewnić “gościom” jak najbardziej swojską atmosferę, oprócz uciech duszy nie może zabraknąć tych dla ciała – zaplecze gastronomiczne zapewni foodtruck oferujący menu zarówno dla preferujących dania mięsne, jak i wegetariańskie.

Ważnym założeniem koncertu jest byśmy nie tylko my skorzystali na urodzinowych swawolach w piwno-zielonym(od koloru butelek) nastroju. Można już tradycją nazwać, że podczas imprezy będzie prowadzona zbiórka dla tych najbardziej – zdaniem Minetaura – potrzebujących, czyli zwierzęta, które jeszcze czekają na własny dom. Z tego względu również występujące zespoły obniżyły swoje stawki do kosztowego minimum, a jakakolwiek nadwyżka z biletów przekazana zostanie na ten właśnie cel. Ślicznie zapraszamy 18 grudnia do Snu Pszczoły by połączyć piękne z pożytecznym w niewstrzemięźliwych dawkach. Pamiętajcie, że da się w jednym dniu połączyć wizytę w kinie, np. premierę nowego Star Wars z koncertem!

Tak zapraszają muzycy Minetaur, a my serdecznie polecamy!

Więcej info na FB: https://www.facebook.com/events/127845230896249/

minetaur_plakat