Musick Magazine

Metal Magazine

Nuclear Holocaust w Selfmadegod Records.

Wytwórnia SELFMADEGOD RECORDS z dumą informuje o podpisaniu kontraktu z zespołem NUCLEAR HOLOCAUST ze Świdnika na wydanie debiutanckiej płyty.

Założony wiosną 2015 roku czteroosobowy zespół zdążył już narobić sporo szumu za sprawą prostego, konkretnego i mocarnego grindcore?a w starym dobrym stylu oraz występów w całym kraju, wliczając w to również kilka festiwali. Zespół jest w fazie pisania materiału na debiutancką płytę, której nagrywanie rozpocznie się w pierwszym kwartale 2016 roku, a wydanie zaplanowane jest na lato.

Już teraz sprawdź NUCLEAR HOLOCAUST i ich demo ?Mutant Inferno? dostępne w całości do odsłuchu na bandcampie zespołu.

NUCLEAR HOLOCAUST to nowo powstały zespół ze Świdnika koło Lublina. Rozpoczął działalność w kwietniu 2015, w sierpniu wypuścił  demo zatytułowane ?Mutant Inferno?. Materiał spotkał się z szybkim i bardzo pozytywnym przyjęciem:
zespołowi zaproponowano udział w Into the Abyss Festival (m.in. Dead Congregation i Schirenc Plays Pungent Stench), Mini Merciless Festival IV w Chełmie, w styczniu przyszłego roku zespół zagra też dwa koncerty w Irlandii razem z The Dead Goats dzięki współpracy z Polish Metal Promotions. W ciągu najbliższych kilku miesięcy demo ?Mutant Inferno? ukaże się jako split MC/CD/LP, każdorazowo w  towarzystwie innych zespołów.