Musick Magazine

Metal Magazine

Carnifex świętuje 10-lecie działalności. Koncert w Polsce już 16.12.

Carnifex w tym roku świętuje 10-lecie istnienia. Ikona deathcore’u 3 grudnia wyrusza w europejską część trasy podsumowującą ten okres,a już 16 grudnia zawita do Warszawy i wystąpi na Noise Stage Progresja Music Zone.  Tego wieczoru zagrają także Within The Ruins, Fallujah i Boris The Blade. Bilety – w tym kolekcjonerskie ? dostępne w sprzedaży.

Muzycy Carnifex podkreślają, że ich fanów czeka niesamowity wieczór.

Mamy ułożoną dobrą setlistę ? są na niej utwory ze wszystkich albumów. Ta trasa jest dla naszych fanów. To oni nas motywują do tworzenia muzyki. Cały nacisk podczas tej trasy jest położony na to, żeby dać im świetny show. Chcemy żeby zapamiętali ten wieczór do końca życia ? mówi Scott Lewis, wokalista zespołu.

Fani mogą kupić bilety kolekcjonerskie w serwisie Bilety24.pl ? http://bit.ly/carnifexwwa oraz na stronie internetowej klubu ? http://www.progresja.com. Bilety są takżę dostępne w serwisach eBilet, Eventim, a także w bileteriach sieci EMPIK w całym kraju.

Carnifex zagra w Polsce po trzech latach przerwy. W lutym 2012 roku grupa wystąpiła w Warszawie w ramach Bonecrusher Fest Tour.

Carnifex_WTR_Fallujah_BTB