Musick Magazine

Metal Magazine

Iron Maiden w Polsce: znamy ceny biletów

LiveNation Polska w końcu podało wiadomość, na którą czekały rzesze fanów w Polsce. Na jedyny koncert w ramach trasy promującej ‘The Book of Souls’ przyjedzie do nas Iron Maiden. Koncert odbędzie się na wrocławskim stadionie 3 lipca przyszłego roku.

Dziś już oficjalnie można podać szczegóły koncertu, w tym i ceny biletów.

Legenda rocka Iron Maiden, którego nowy podwójny album studyjny The Book of Souls zadebiutował na 1 miejscu w Polsce, po długim oczekiwaniu zabrzmi wreszcie na Stadionie we Wrocławiu 3-ego lipca 2016.

Ceny biletów kształtują się między 199 a 379zł.
Bilety trafią do sprzedaży w dniu 30 października o godzinie 10:00. Jak zwykle, dla członków Fan Clubu IRON MAIDEN przygotowana została przedsprzedaż, której szczegóły można znaleźć na www.ironmaiden.com wraz z informacjami, jak członkowie Fan Clubu mogą wziąć udział w loterii ?First To The Barrier?.

Bruce Dickinson komentuje:

“Nie możemy się doczekać, aby wrócić na trasę. Maiden żyją koncertowaniem, spotkaniem z naszymi fanami, koncerty to jest to, co lubimy najbardziej. Kiedy rozpoczniemy trasę, w USA pod koniec lutego będzie to już 19 miesięcy od naszego ostatniego koncertu, na Sonisphere w Wielkiej Brytanii, więc jesteśmy bardzo podekscytowani. To będzie wspaniałe uczucie wrócić na scenę szczególnie, że nie graliśmy we Wrocławiu od 2003 roku, więc bardzo chcemy zobaczyć naszych fanów tutaj raz jeszcze!
Oczywiście, nie mamy jeszcze set-listy, zdecydowaliśmy się ustalić ją po rozpoczęciu prób, ale naprawdę cieszymy się, że będziemy mogli zagrać kilka nowych piosenek na żywo, zwłaszcza, że nagrywanie ich było tak ?żywe?. Jednak, ponieważ minęło tyle czasu od kiedy się widzieliśmy, jestem pewien, że zagramy także dużo starszych lubianych przez fanów kawałków. Myślę, że fani będą zachwyceni tym, co dla nich szykujemy. Jesteśmy również w trakcie tworzenia nowego show i bardzo ciężko pracujemy, aby przywieźć wam coś naprawdę spektakularnego, coś z dużym sercem!!! Z pewnością zasługujecie na to za swoją cierpliwość.”

Jako support na trasie The Book Of Souls wystąpi grupa The Raven Age: www.theravenage.com

maiden_plakat