Musick Magazine

Metal Magazine

Days of No Light: znamy koncertowy skład Blaze of Perdition

W czwartek 5.11. w Lublinie ruszy trasa Days of No LightBlaze of Perdition, Mord’a’Stigmata Moanaa w rolach głównych. Poniżej możecie dowiedzieć się kto został nowym (koncertowym) wokalistą lubelskich blackmetalowców.

Nowym członkiem jest młody osobnik o psudonimie Devasto ? nie, nie jest on nikim znanym, to świeża krew. Pierwotnie miał on przejąć rolę basisty, jednakże pewne zdarzenia losowe spowodowały, że znalazł się na drugiej gitarze, natomiast Revenger powrócił na bass.

Rolę frontmana na większości trasy przejmie enigmatyczny Rattenkönig ? zdolny i doświadczony frontman z odległych zakątków południa.

Wyjątek będzie stanowił gig w Lublinie, na którym Blaze of Perdition wystąpi z oryginalnym mistrzem ceremonii Sonneillonem. Niewątpliwie będzie to dla nas wyjątkowy performance, to też z pewnością będzie się on nieco różnił od tego, co ujrzycie podczas dalszego ciągu trasy.

Aktualnie Sonneillon skupia się na materiale studyjnym, natomiast jego rolę na scenie będzie odgrywał godny następca. Mogą się pojawić wyjątki od reguły, jednak na dzień dzisiejszy ograniczają nas techniczne możliwości. Mamy również nadzieję, że sytuacja szybko ulegnie zmianie. Warto zaznaczyć, że czysto wokalna forma S. jest bardzo dobra, problem stanowią jedynie sprawy logistyczne, gdyż przy jego aktualnym stanie zdrowia nie możemy sobie pozwolić na bardziej odległe wyjazdy.

Reszta składu pozostaje bez zmian.

Aktualny live line-up:

Rattenkönig ? wokal

XCIII ? gitara

Devasto ? gitara

Revenger ? bas/dodatkowy wokal

Vizun ? perkusja

5.11. ? Lublin, Graffiti, 6.11. ? Warszawa, Hydrozagadka, 7.11. ? Gdańsk, 8.11. ? Łódź, 10.11. ? Poznań, U Bazyla, 11.11. ? Wrocław, Liverpool, 12.11. ? Bielsko-Biała, Rudeboy, 13.11. ? Chorzów, Tiger Riders, 14.11. ? Kraków, Zaścianek

Start: 19:30

Bilety: 35zł (przedsprzedaż)/45zł (w dniu koncertu)

Przedsprzedaż: http://lhs-booking.8merch.com, w klubach oraz wybranych sklepach muzycznych

topFB_zajawka