Musick Magazine

Metal Magazine

[stream] Christ Agony: Czarna Krew sączy jad!

Po czterech latach od wydania ?Nocturn? z nowym materiałem powraca Christ Agony?Black Blood? ? bo taki tytuł nosi nowe wydawnictwo, to trzy utworowa EPka zapowiadająca przyszłoroczną, dziewiątą płytę zespołu, która także pojawi się w barwach Witching Hour Productions.

Christ Agony  wraca – zarówno brzmieniowo, jak i kompozycyjne – do swoich najlepszych czasów. Na nowych nagraniach słychać wyraźnie klimat lat 90-tych i kultowego ?Moonlight?!

Sam Cezar skomentował to krótko: “Koła Czasu zatoczyły krąg… Czarna Krew Wszechświata sączy jad w piekielnych żyłach”. Nagrań dokonano w Studio666, a nad całością graficzno-produkcyjną czuwał BLACKTEAMMEDIA (http://www.blackteammedia.pl/).

Wydawnictwo ukaże się już 1 listopada w formie digi packa, kasety oraz 12? limitowanego do 300 sztuk, czarnego vinyla. Dostępna będzie także limitowana koszulka. Program wygląda następująco:

1.Black Blood Universe

2. Coronation

3.Kingdom Of Abyss

 

*to jest ekskluzywny streaming utworu Christ Agony ? ?Coronation? ; oznacza to, że każdy serwis powielający tę informację ma obowiązek podania Musick Magazine jako źródła! // this is an exclusive track streaming!

A już w grudniu br. ukażą się pierwsze zaplanowane reedycje Christ Agony, a mianowicie kultowe dema ?Sacronocturn? oraz ?Epitaph Of Christ?.

Obie pozycje pojawią oddzielnie się w formie vinyla, kasety, CD oraz z przygotowaną specjalnie koszulką. Nad oprawą graficzną obu wydawnictw pracuje obecnie Piotr Kurek (mentalporn.com). Wiosną 2016, wraz z pojawieniem się nowej płyty, ukażą się kolejne wznowienia: ?Unholyunion? oraz ?Daemoonseth- Act II?.

christagony800X600