Musick Magazine

Metal Magazine

Embrional: nowy album dostępny na winylu

W piątek, 21 sierpnia 2015 ukazała się długo oczekiwana, winylowa wersja drugiego, pełnowymiarowego albumu Embrional “The Devil Inside”. To już 50 wydawnictwo w katalogu wielkopolskiej oficyny Hellthrasher Productions. Z tej okazji wytwórnia przygotowała specjalne, ściśle limitowane wydanie.

“The Devil Inside” to bez wątpienia jedna z najważniejszych premier oraz najszerzej zakrojonych inicjatyw rodzimej sceny metalowej 2015 roku. Czterech wydawców, trzy odrębne nośniki w pięciu wersjach, a na nich dwanaście nagrań, które zatrząsnęły death metalowym undergroundem, sięgając swą siłą rażenia daleko poza granice naszego kraju.

Teraz, blisko pół roku od oficjalnej premiery, zespół dopełnia dzieła zniszczenia, prezentując “Wewnętrznego Diabła” w finalnej, winylowej odsłonie. Album dostępny jest w limitowanym nakładzie 240 kopii, w tym 90 egzemplarzy wytłoczonych na czerwonym ?splatterze? z dołączoną flagą zespołu. Podobnie jak w przypadku poprzednich wydań, oprawę graficzną przygotowali Mariusz Krajewski i mentalporn.

embrional

Płyta dostępna jest w całości do odsłuchu na bandcampie (https://hellthrasherproductions.bandcamp.com/album/the-devil-insideoraz do nabycia w sklepie Hellthrasher (hellthrasher.com/shop/). U pozostałych wydawców można wciąż jeszcze kupić wersję CD (Old Temple) oraz MC (Third Eye Temple & Godz ov War).