Musick Magazine

Metal Magazine

Eaters of Hope: Infernal War w trasie z Outre i Morthus!

Najbardziej ekstremalne koncertowe wydarzenie tej jesieni przetoczy się w październiku przez pięć polskich miast. Infernal War, Outre oraz Morthus, pod wspólnym sztandarem Eaters of Hope, wbiją w martwą ziemię Lublin, Warszawę, Katowice, Wrocław i Poznań.

Rozpiska trasy poniżej.

Left Hand Sounds prezentuje EATERS OF HOPE MMXV

14 października ? Lublin, Graffiti FB event

15 października ? Warszawa, Progresja FB event

16 października ? Katowice, Prokultura FB event

17 października ? Wrocław, Liverpool FB event

18 października ? Poznań, U Bazyla FB event

Still going nowhere, but still going strong

Bilety: 40/50 zł, g. 19 (przedsprzedaż od 07.09. w klubach, dobrych sklepach muzycznych oraz na http://lhs-booking.8merch.com)

IW_photo_copyright_Maciej_Mutwil

INFERNAL WAR

Nazwa, bez której nie sposób wyobrazić sobie polski Black Metal w XXI w. Zespół od samego początku skrupulatnie pielęgnujący w sobie nienawiść i z nieludzką precyzją wyrażający ją poprzez muzykę. Wydany w tym roku album Axiom to potwierdzenie niepodzielnej dominacji rodzimą ekstremą, a jednocześnie najbardziej świadomy z dotychczasowych kroków w najczarniejszą ze wszystkich czerni. Znakomicie przyjęty na całym świecie następca Redesekration to manifest obojętności w stosunku do rodzaju ludzkiego, który już dawno sam sprowadził się do najniższego  wspólnego mianownika. Negatywizm, otchłań i nicość uświęcona. Hosanna, hosanna, hosanna w Piekle!

Posłuchaj: http://agoniarecords.bandcamp.com/track/no-forgiveness

Web: http://www.facebook.com/infernalwarofficial

Outre_photo

OUTRE

Od ciekawie zapowiadającego się projektu, aż po jeden z najwyżej ocenianych blackmetalowych debiutów ostatnich lat. Mimo krótkiego stażu Outre, album Ghost Chants wykazuje głęboką więź z gatunkiem ? pisał o pierwszej płycie krakowskiego kwintetu portal Heavymetaltribune.com. I nie można tym słowom zarzucić cienia przesady. Prezentując współczesne, dysharmoniczne oblicze black metalu, Outre wznosi swoje dźwiękowe modły z pełną świadomością jego wieloletniej tradycji. Trans, psychotyczny klimat, charyzma i rozmach ? dzięki tym cechom zespół wyprzedza wiele innych o kilka długości i już teraz przyciąga zainteresowanie takich imprez jak In Flammen Open Air czy Brutal Assault.

Posłuchaj: http://www.youtube.com/watch?v=a9fBA5uM1pw

Web: http://www.facebook.com/outremetal

Morthus_photo

MORTHUS

Materiały takie jak zeszłoroczna EP’ka The Abyss mazowieckiego Morthus są żywym dowodem na to, że polskie podziemie wciąż potrafi dawać plugawe owoce. Działający od niespełna trzech lat deathmetalowy kwartet kreuje swoje brzmienie w oparciu o wzorce takie jak Morbid Angel, Dissection, Unleashed oraz Deströyer 666 i dowodził swego potencjału u boku m.in. Voidhanger, Nomad czy Bloodthirst. Październikowe koncerty będą przedsmakiem pełnowymiarowego wydawnictwa, które ma ukazać moc niszczenia Morthus w całej okazałości.

Posłuchaj: http://www.youtube.com/watch?v=wtsBlnabHPk

Web: http://www.facebook.com/morthusband