Musick Magazine

Metal Magazine

Vital Remains na jedynym koncercie w Polsce

Amerykańscy mistrzowie death metalu podczas letniej trasy koncertowej po Europie wystąpią na jedynym koncercie w Polsce, 13.07. w Poznaniu (Klub U Bazyla). Poniżej macie szansę na wygranie jednej wejściówki na ten koncert.

VITAL REMAINS – prawdziwe ikony zła rodem z Providence powracają do Europy i dzięki ofiarności Left Hand Sounds nie omijają Poznania. Zespół, którego nie trzeba przedstawiać – łączący tekstowe bluźnierstwo z ambitną, techniczną oprawą muzyczną. Przygotujcie się na najgorsze tortury i baty wymierzane z pasją!

DEHUMAN – młoda ekipa z Belgii, która nie bez przyczyny znalazła się na trasie z Vital Remains, ich nowa płyta, która ukazała się w barwach Kaotoxin naprawdę kruszy kości!!! http://listen.kaotoxin.com/album/graveyard-of-eden

BURN THEM ALL
Koncert otworzy poznańsko-barlinecka death metalowa ekipa z Burn Them All! Znacie ich doskonale, gdyż występowali kilkukrotnie w Poznaniu w ostatnich miesiącach. Powalają ciężarem i techniką i naszym zdaniem doskonale wpasowują się w koncepcję koncertu! Obczajcie ich tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=xeNaE-1T7lY

Vital Remains, Dehuman, Burn Them All

13.07.2015
Klub u Bazyla
Poznań
start: 19:30
Wjazd: 40/50

Event na FB: https://www.facebook.com/events/1646407808928655/

Bilety: http://lhs-booking.8merch.com

Vital-Remains-poster_net

 

KONKURS:

Jedną wejściówkę rozlosujemy wśród osób, które do 8.07. udostępnią publicznie post konkursowy na FB oraz na adres: promo@musickmagazine.pl nadeślą prawidłową odpowiedź na pytanie:

Kiedy po raz ostatni zespół Vital Remains wystąpił w Poznaniu?