Musick Magazine

Metal Magazine

Motörhead: 40-lecie zespołu w Warszawie 6 lipca!

Świętujący w tym roku 40-lecie działalności Motörhead wystąpi na Torwarze już 6 lipca. Zobacz jakie okolicznościowe gadżety przygotował zespół.

Swoje 40-lecie zespół Motörhead świętować będzie do końca tego roku. Oprócz koncertu w Polsce, grupa ma w planach pojawić się także na scenach w: Serbii, Hiszpanii, Japonii, Korei Południowej, Stanach Zjednoczonych, Francji, Niemczech, Danii, Szwecji, Finlandii oraz Norwegii.

W oczekiwaniu na zbliżający się wielkimi krokami koncert, prezentujemy zdjęcie oficjalnych gadżetów prosto od Motörhead! Na koszulce promującej trasę z okazji 40-lecia nie zabrakło Warszawy. Przypominamy, że podczas koncertu w Polsce będzie przygotowane specjalne stoisko z oficjalnymi pamiątkami związanymi z zespołem. Punkt z gadżetami będzie ulokowany w szatni przy wejściu na płytę.

MERCH - MOTORHEAD

Ostatnie bilety na warszawski koncert Motorhead można kupować za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, eventim.pl oraz ticketpro.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.