Musick Magazine

Metal Magazine

Antigama: release party w Warszawie i Łodzi

Z okazji premiery płyty ‘The Insolent’ stołeczna Antigama zagra w ten weekend dwa koncerty – dziś w Warszawie (Klub Chmury), jutro w Łodzi (Klub DOM). Na scenie załodze Łukasza Myszkowskiego towarzyszyć będą Rogi, Komendarek oraz X.

ANTIGAMA i jej nowy album “The Insolent” to szczytowa forma zespołu, uważanego za jeden z najlepszych na świecie w swoim gatunku. Koncerty w Warszawie i Łodzi to specjalne, okolicznościowe wydarzenia, podczas których zaprezentują się artyści współpracujący z Antigamą. Zespół w maju odbył trasę po USA oraz zagrał koncert na prestiżowym festiwalu Maryland Deathfest, uznany za jeden z najlepszych występów tegorocznej edycji. Na koncercie zostanie zarejestrowany materiał video do nowego teledysku Antigamy. Wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich maniaków oryginalnej i bezkompromisowej muzyki.


Wystąpią również:

KOMENDAREK / Władysław “Gudonis” Komendarek wyrosły na gruncie muzyki rockowej, dziś uważany jest za jednego z weteranów polskiej muzyki elektronicznej. Różnorodne instrumentarium pozwala na tworzenie eksperymentalnej opartej na nowych koncepcjach. Komendarek do dnia dzisiejszego zaskakuje nowoczesnymi pomysłami i koncepcjami artystycznymi.

https://www.facebook.com/Komendarek/
https://www.youtube.com/watch?v=h1xxCdBVu18

ROGI / one man army of doom
Bartek Rogalewicz, były gitarzysta m.in. awangardowo-grindcore’owejgrupy NYIA, jak również autor okładki “The Insolent” Antigamy.
ROGI to jedna osoba grająca jednocześnie na perkusji i gitarze, rytuał hałasu i apokaliptycznego bluesa.
Flames cure what medicine does not heal.

https://www.facebook.com/cult.of.rogi
https://www.youtube.com/watch?v=zKdNuAZ9Eeo

X / doomspeed prosto z fabrycznej Łodzi. ‘Zamach na świadomość. Patologiczne metra. Pociągi suną. Żaden z nich nie ma normalnych oznaczeń.’ (Filip Szyszkowski)
https://www.facebook.com/xldzx
https://www.youtube.com/watch?v=7tMdyGVZwAs

antigamaplakat