Musick Magazine

Metal Magazine

Jubileuszowa 20. Noc Terroru

Po raz dwudziesty na śląską ziemię wylana zostanie z metalowego kotła mikstura mocnych specyfików firmowanych marką NIGHT OF TERROR. Z okazji jubileuszu, inicjatorzy imprezy przyszykowali kilka ciekawych atrakcji.

CIEŃ –  krakowski kwintet specjalizujący się w psychodeliczno-smutnym black metalu zaprezentuje materiał z niedawno wydanego krążka “Ecce Homo”. Będzie to pierwszy ich koncert na Śląsku w ramach promocji tego albumu.
STALAG – pierwszy od dłuższego czasu koncert muzykantów ze Śląska i Zagłębia, promujących debiutancki album “Muzyka w teorii, hałas w praktyce”. Jak zapowiada organizator, na koncercie pojawią się podobno hity z nadchodzącej, drugiej płyty i cover z repertuaru pewnej szwedzkiej formacji Johnny’ego Hedlunda.
HATE THEM ALL – znany choćby ze splitów z Moloch Letalis czy Oldblood, enigmatyczny twór ekstremalny wystąpi po raz drugi ever, zachęcony doskonałym przyjęciem podczas debiutanckiego gigu z Die Hard. Reszta do sprawdzenia na żywo…
BOTTLEKOPF – szwedzki death metal z południowej Polski przedstawi koncertowe argumenty z pierwszej płyty “Absolutely Nothing”. W składzie muzykanci zamieszani w działalność Furia, Mastiphal i Snake Eyes.
MAYZEL – death-thrashowa ekipa z Ulcerem na przedzie. Muzycy znani z Nuclear Vomit czy Exhalation uskutecznią hity z płyty “Chained to Pain”. Do przodu, z przytupem…
CACTUS CARNAGE – młodociani propagatorzy zagłady sukulentów łodygowych przedstawią swój bezkompromisowy program artystyczny utrzymany w rytmach thrash metalu.
Szczegóły:
NIGHT OF TERROR 20
Pub KORBA, ul. Złota 1, katowice
23 maja 2015, sobota
start: 18:30, wjazd 12 zł