Musick Magazine

Metal Magazine

Libation: klub Nergala w Sopocie

Kilka dni temu świat obiegła informacja, że Nergal otworzy w Sopocie klub pod nazwą Libation. Sprawdźmy co ma do powiedzenia sam pomysłodawca tego lokalu.

Otwarcie Libation będzie miało miejsce 1 maja o godzinie 22:00. Klub znajduje się na sopockim Monciaku (ul. Monte Cassino 60). Dzień później o tej porze poprawiny. Majówka w Sopocie zapowiada się zatem bardzo ciekawie.

?Kiedy jeżdżę po świecie i odwiedzam te wszystkie fantastyczne miejsca czuję prawdziwy głód tworzenia… Uwielbiam nasiąkać inspiracjami po to, żeby potem miały ujście w projektach, których się podejmuję! Libacja jest moim kolejnym artystycznym dzieckiem. To klub jakiego w Polsce jeszcze nie było. Miejsce dla ludzi, którzy chcą się zrelaksować i zabawić w oryginalnej przestrzeni, przy dobrej klubowej muzyce pijąc najlepsze alkohole. Libation ma być azylem dla klientów wymagających? tzn że nie będziemy dla wszystkich! Goście mogą też oczekiwać różnych ?odklejonych? od rzeczywistości atrakcji z pogranicza artystcznego performance’u i… szaleństwa ;)… To będzie moje miejsce. I zależy mi, żeby nasi klienci również poczuli się tam wyjątkowo! Zapraszamy od 1 maja!?

 

Oficjalny fanpage Libation: https://www.facebook.com/libation.sopot

Wydarzenie na Facebooku:

1 maja: https://www.facebook.com/events/460519207430448/

2 maja: https://www.facebook.com/events/911492972225481/