Musick Magazine

Metal Magazine

Trauma i Offence na split 7” EP

Jak donosi Deformeathing Production wkrótce będzie dostępne ich najnowsze wydawnictwo czyli 7? Split EP Trauma/Offence. Death Metalowi weterani z Trauma po raz pierwszy na małym vinylu.

Oto jak sprawę komentuje Mister, gitarzysta Trauma:

?Zawartość tego splitu stanowi alternatywna wersja utworu ? Craving?, która nie została nigdy wcześniej opublikowana i przeleżała w szufladzie niemal dekadę. Pierwotnie zamieściliśmy ten song na mini albumie ? Hamartia? który ukazał się w 2006 roku nakładem Empire Rec. Powstały dwie wersje tego utworu i do samego końca nie mogliśmy się zdecydować którą mamy wówczas wykorzystać. Myślę że dla traumatycznych fanów będzie nie lada gratką posłuchanie tej wersji, którą specjalnie dla łatwiejszego rozróżnienie nazwaliśmy ? Craving for??. Specjalnie na potrzeby tego splitu powstało symfoniczne intro które skomponowałem kilka miesięcy temu.?

Na drugiej stronie old schoolowa załoga z Offence. Niepublikowany wcześniej utwór przygotowany z myślą o tym splicie.

Głos ma Maros, wokalista Offence:

“Holy Vermin to najnowszy utwór Offence, nigdzie niepublikowany, nagrany specjalnie na potrzeby tego wydawnictwa. Kawałek trochę się  różni muzycznie jak i tekstowo od tego co można znalezc na płycie R.A.W. lecz jest to wciąż death metal w średnich tempach nawiązujący do sceny z początku lat 90. Za brzmienie tym razem odpowiedzialna jest inna osoba, ale pewne cechy wspólne z pełnym albumem pod tym względem są zachowane.?

Płyta zostanie wytłoczona w ścisłym limicie 500 sztuk na splatter vinylu.

Pre-order dostępny pod tym adresem:

http://deformeathing.com/index.php/vinyl/ep/trauma-offence-craving-for-holy-vermin-ep-pre-order.html