Musick Magazine

Metal Magazine

Forgotten Tomb: złe sny

Doom/black metalowcy z FORGOTTEN TOMB zaprezentowali nowy utwór z nadchodzącej płyty, “Hurt Yourself and The Ones You Love”Album ukaże się nakładem Agonia Records, 17 kwietnia w Europie i 21 kwietnia w Ameryce Północnej.

“Miks melancholii, groove i black metalu” – tak o nagraniu mówi lider formacji, Ferdinando “Herr Morbid” Marchisio. “Nowe utwory są bardzo ciężkie, zawierają  klasyczne dla Forgotten Tomb elementy oraz nowe pomysły. Nie mogę się doczekać, aż ludzie posłuchają nowego materiału. Ma on dla nas szczególne znaczenie”.Marchisio odniósł się także do pracy z odpowiadającym za produkcję albumu Terje Refsnes’em (Carpathian Forest, Novembre, Gehenna, Destroyer 666): “Jesteśmy bardzo dumni z rezultatu nagrań. Pracowaliśmy bardzo ciężko. Terje Refsens jest bardzo doświadczonym producentem i udało mu się wycisnąć z nas to co najlepsze. Uzyskane brzmienie jest bardzo organiczne i naturalne; old-schoolowe i świeże za razem”.

Następca “…And Don’t Deliver Us From Evil” z 2012 roku został nagrany i zmiksowany w Sound Suite Studios (Marsylia, Francja) z Terje Refsnes’em (Carpathian Forest, Novembre, Gehenna, Destroyer 666) za konsolą. Brad Boatright z Audiosiege Studio (Corrosion Of Conformity, Nails, Vallenfyre,Beastmilk, High On Fire) zajął się masteringiem albumu w Portland (Oregon, USA).

“Hurt Yourself and The Ones You Love” ukaże się jako:
digipack CD;
box CD (z albumem w formacie jewelcase, brelokiem z nabojem oraz opaską na rękę z logo zespołu), limitowany do 500 numerowanych kopii;
– ręcznie numerowany picture disc, limitowany do 300 kopii;
– ręcznie numerowany biały transparentny winyl, z czerwonymi plamami, limitowany do 150 kopii;
czarny winyl;
– forma cyfrowa.

Przedsprzedaż jest dostępna tutaj.

Utwory:
1- Soulless Upheaval
2- King Of The Undesirables
3- Bad Dreams Come True
4- Hurt Yourself And The Ones You Love
5- Mislead The Snakes
6- Dread The Sundown
7- Swallow The Void

Skład:
Ferdinando “Herr Morbid” Marchisio – gitara, wokal
Andrea “A.” Ponzoni – gitara prowadząca
Alessandro “Algol” Comerio – bass
Kyoo Nam “Asher” Rossi – perkusja

Pierwszy ujawniony utwór:

http://youtu.be/9jDguGDaxm8

ftomb

FORGOTTEN TOMB on-line:
https://www.facebook.com/Official.Forgotten.Tomb

Przedsprzedaż:
https://www.agoniarecords.com/index.php?pos=shop&lang=en