Musick Magazine

Metal Magazine

Cannibal Corpse: koncert we Wrocławiu!

Knock Out Productions prezentuje koncert amerykańskiej, deathmetalowej bestii ? Cannibal Corpse. Zespół wystąpi 31 lipca we wrocławskim klubie Alibi. To będzie świetna okazja zobaczyć ?kanibali? dla wszystkich, których ominie ich występ na tegorocznym Brutal Assault.

Gdyby ktoś porwał się na nakręcenie horroru na podstawie ich tekstów, szanse na to, że film wszedłby do oficjalnego obiegu byłyby bliskie zeru. Ci panowie są żywym dowodem na to, że wyobraźnia ludzka nie zna granic w wymyślaniu okropieństw. Ale także na to, że z death metalu da się całkiem nieźle żyć.

Cannibal Corpse ? wielka instytucja, deathmetalowa legenda, zarażająca swymi chorymi historiami kolejne pokolenia maniaków metalowej ekstremy. Robią to ponad 25 lat (początki z obecnego składu pamiętają tylko Alex Webster i Paul Mazurkiewicz) i jako pierwszy zespół w tym gatunku sprzedali ponad milion płyt. Kanibale na żywo to szaleństwo i zniszczenie. George ?Corpsegrinder? Fisher, choć lata mijają, kręci ?śmigła? w niesamowitym tempie, jego szyja zbliża się szerokością do szerokości ud Pudziana, zaś jego koledzy tworzą bezlitośnie brutalny dźwiękowy podkład. Cannibal Corpse byli w Polsce wiele razy. Nigdy nie zawiedli i z pewnością nie zrobią tego teraz. Poza sceną są miłymi, spokojnymi i sympatycznymi gośćmi, którzy na bank nie odmówią przybicia piątki, autografu czy fotki.
http://www.cannibalcorpse.net/
https://www.facebook.com/cannibalcorpse
https://www.youtube.com/watch?v=gNhN6lT-y5U

ccorpse
Zagrają:
CANNIBAL CORPSE (USA) death metal
+
support

Bilety: 65 zł przedsprzedaż, 75 zł w dniu koncertu
Bilety dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie) oraz na www.eventim.pl (bilety systemowe)

Organizator: Knock Out Production oraz Core-poration koncerty

Więcej informacji niebawem.

Zaprasza Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out