Musick Magazine

Metal Magazine

Saint Vitus wraca do Polski

Knock Out Productions prezentuje koncerty legendy doom metalu ? Saint Vitus. Formacja, która razem z Pentagram i Black Sabbath stworzyła podwaliny gęstego od dymu, ciężkiego, metalowego grania wystąpi 10 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce. To niepowtarzalna okazja dla wszystkich fanów zespołu i gatunku ? Saint Vitus po raz pierwszy od 20 lat zagra z wokalistą Scottem Reagersem.

Gościli w Polsce w listopadzie 2014 roku z charyzmatycznym, ale też i chimerycznym, Wino na wokalu. Minie niewiele ponad pół roku, a zagrają u nas ponownie! W czym zapewne sporo Waszej zasługi, bo jesienią ubiegłego roku przyjęliście Saint Vitus jak na wielką legendę muzyki przystało, co mocno zapadło Amerykanom w pamięć.

Amerykanie mówią z zaskakującą ostrożnością: ?Mamy nadzieję, że nasi fani i przyjaciele z chęcią powrócą do muzyki, którą nagraliśmy ze Scottem?. Knock Out z dużo większą pewnością dodaje, że ten koncert Saint Vitus będzie nie mniejszym wydarzeniem niż występ z Wino z listopada 2014 i pionierzy doom metalu ponownie udzielą nam interesującej lekcji historii.

https://www.facebook.com/saintvitusofficial
http://www.saintvitusband.com/

Zagrają:
Saint Vitus (USA)
+
support

Kiedy: 10 (środa) czerwca 2015
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
Bilety: 50 zł ? przedsprzedaż, 60 zł ? w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie) oraz nawww.eventim.pl (bilety systemowe)