Musick Magazine

Metal Magazine

KURHAN – Posłuchaj ‘Głodu’ przed premierą!

Wszechpotężna Arachnophobia Records zapowiada dwa wydawnictwa. Jedno z nich to winylowa edycja Odrazy, a drugie to debiutancki album śląskiego trio Kurhan. Tylko na naszej stronie możecie posłuchać ‘Głodu’ tydzień przed oficjalną premierą!

?Głód? to osiem utworów niszczycielskiego, gęstego i rozbudowanego black/death metalu z thrashowym zacięciem. Album nagrany w Czyśćcu pod czujnym uchem Nihila. Na perkusji Ntr (Furia / Massemord). Dla fanów Sodom,  Marduk i Angelcorpse.

Gdy w 1790 roku Johann Wolfgang von Goethe odwiedzał Friedrich-Wilhelm-Grube, by podziwiać zaprzęgniętą do pracy przy wydobyciu srebra machinę parową, nawet nie przeszło mu przez myśl, że zaledwie kilkadziesiąt kilometrów dalej i ponad dwieście lat później, rozpocznie działalność okrutny Kurhan. Zespół ten objawił się kasetami ?Szlam? (2009, Skeleton Plague Rec.) i ?Cel? (2011, Demented Omen Of Masochism), zmasakrował słuchaczy m.in. u boku Bloodthirst i Furii, a w 2015 roku kontynuuje dzieło destrukcji płytą ?Głód? wydaną przez Arachnophobia Records.