Musick Magazine

Metal Magazine

Neolith – premiera w poniedziałek

Coraz bliżej premiera płyty “Iz.Im.Kurnu-Ki” krośnieńskiego Neolith. Krążek ukaże się 2 marca, nakładem Non Serviam Records.

 

Oto co o płycie i nawiązaniu współpracy sądzi jej szef Ricardo Gelok: Kiedy po raz pierwszy posłuchaliśmy Neolith, wiedzieliśmy że to zespół z ogromnym potencjałem.

Muzyka jaka znalazła się na płycie wstrząsnęła wymiotła nas do tego stopnia, że musieliśmy podpisać kontrakt. Jesteśmy przekonani, że to może być początek większej współpracy pomiędzy Neolith i Non Serviam Records.

Na temat współpracy z NSR kilka sów dodał także Levi: Wydaje mi się, że nasz kontrakt z Non Serviam to naprawdę zajebista sprawa. Już dawno nie czułem tak fajnych wibracji na linii zespół-wydawca. Chodzi nie tylko o profesjonalizm, ale również o tę bardziej przyjacielską stronę, głównie tą! Rozmawiając z Ricardo czuję, że oni naprawdę lubią naszą muzykę, rozumieją nas i wierzą w nasz potencjał, w to co możemy razem zdziałać! I wierzę, że uda nam się osiągnąć naprawdę sporo. Tak to jest jak działają maniacy z maniakami (Metalu oczywiście)!!!

Premiera albumu została wyznaczona na 2 marca 2015 i od tego dnia będzie on dostępny w całej Europie dzięki dystrybucji PlasticHead.

Okładkę stworzył podkarpacki artysta i przyjaciel zespołu – Mirosław Rymar.

Chcieliśmy wspólnie, aby ten cover był czymś naprawdę ciekawym i świeżym w świecie dzisiejszych prac robionych w przeważającej większości komputerowo i chyba nam się to udało. Zresztą oceńcie sami!  – tak o obrazie zdobiącym Iz.Im.Kurnu-Ki mówi wokalista zespołu.

neolith-izim