Musick Magazine

Metal Magazine

Streaming pełnej płyty Embrional ‘The Devil Inside’!

Przedstawiamy streaming pełnego albumu śląskich rzeźników z Embrional! Rzucanie na wiatr słów o ‘płycie roku’ stało się trochę pospolite, a po części jest anegdotką, ale obok ‘The Devil Inside’ tylko głuchy może przejść obojętnie.

Gliwiccy death metalowcy z Embrional powracają z drugim pełnowymiarowym albumem ‘The Devil Inside‘. Następca wydanego przed trzema laty ‘Absolutely Anti-Human Behaviors‘ ukaże się w kooperacji czterech wytwórni, firmujących materiał na odrębnych nośnikach – Old Temple (CD), Hellthrasher Productions (LP), Godz Ov War & Third Eye Temple (MC oraz limitowany CD). Wersja CD wchodzi do sprzedaży już 28 lutego i w związku z tym mamy przyjemność zaprezentować przedpremierowy streaming pełnego albumu.

https://soundcloud.com/hellthrasher-productions/sets/embrional-the-devil-inside/s-tk42G

Płyta powstała w warszawskim Sound Division Studio między sierpniem 2013 a czerwcem 2014 roku pod okiem Arka ?Malty? Malczewskiego, odpowiedzialnego również za realizację debiutanckiego krążka grupy. Jak zapowiadają wydawcy, dwanaście premierowych utworów stanowiących zawartość “The Devil Inside” to jeszcze bardziej plugawe, bluźniercze oblicze zespołu, precyzyjnie wymierzone we wszystkie świętości ziemskiego padołu. Schizoidalny dźwiękowy horror, ciężki i brutalny, technicznie wysmakowany, ale nadal pełen atmosfery obcowania z nienazwanym złem, gdzie niszczące blasty łączą się z hipnotycznymi zwolnieniami i nieszablonowymi rozwiązaniami rytmicznymi, wrzask z szeptem i jękami potępionych, a chore harmonie z całą spuścizną death metalowej tradycji.

Tracklista:

01 – The Devil Inside

02 – Evil’s Mucus

03 – Funeral March

04 – The Abyss

05 – Sadness

06 – In Darkness

07 – Behind The Mask Of Sanity

08 – 910

09 – Madman’s Curse

10 – Callousness

11 – Venom

12 – Whores, Drugs and Brain Dead