Musick Magazine

Metal Magazine

INFERNAL WAR: data wydania i inne szczegóły “Axiom”

Po ujawnieniu okładki w grudniu, polscy black/death metalowcy INFERNAL WAR udostępniają kolejne szczegóły swojego pierwszego od ośmiu lat albumu. “Axiom”ukaże się nakładem Agonia Records, 17 kwietnia w Europie i 21 kwietnia w Ameryce Północnej.

Na “Axiom” znajdzie się 11 nowych utworów, o łącznym czasie około 42 minut. Płyta została nagrana, zmiksowana i zmasterowana przez M. (Mgła/Kriegsmaschine) wNo Solace Studio. M. pojawi się również gościnnie na krążku, na wokalach. Projekt okładki przygotowało studio Mentalporn.

Utwory:
I. Coronation
II. Militant Hate Church
III. Into Dead Soil
IV. Paradygmat
V. Nihil Prayer
VI. The Parallel Darkness
VII. Transfigure
VIII. Eater Of Hope
IX. Camp 22
X. No Forgiveness
XI. Axiom

unnamed (6)

Tak o nowym albumie wypowiada się zespół: “Axiom zawiera esencję tego czym jest Infernal War nie będąc przy tym kalką naszych poprzednich płyt. Na pewno jest to materiał bardziej dojrzały, zróżnicowany niż nasze wcześniejsze dokonania, ale jednocześnie cholernie bezkompromisowy. Na pewno jest to też nasz najbardziej ponury materiał, zarówno pod względem muzycznym jak i tekstowym. Axiom jest naszym szczytowym osiągnięciem. Nie mamy co do tego wątpliwości”.

“Axiom” dostępny będzie jako slipcase CD, 12″ czarny winyl z książeczką, limitowany do 150 ręcznie-numerowanych kopii srebrny vinyl, limitowany do 300 ręcznie-numerowanych kopii 12″ die-cut picture LP z książeczką oraz digitalnie.

Przedsprzedaż dostępna jest TUTAJ.

Skład:
Herr Warcrimer – vocals
Zyklon – guitars
Triumphator – guitars
Godcrusher – bass
Stormblast – drums

INFERNAL WAR on-line:
https://www.facebook.com/infernalwarofficial

iw2